Monin Cup Latvija 2017

Bartending.lv informē

Lai popularizētu bārmeņu profesiju un radītu jaunas, oriģinālas kokteiļu receptes, uzņēmums Gemoss sadarbībā ar Monin un Latvijas Bārmeņu Federāciju organizē kokteiļu konkursu bārmeņiem Monin Cup Latvija 2017, kas norisināsies š.g.19.jūlijā, plkst.14:00 Gemoss teritorijā, Mūkusalas ielā 73, Rīgā.

Ņemot vērā kokteiļa konkursa noteikumus,  bārmeņiem 7.minūšu laikā uz skatuves būs jāpagatavo savs oriģināls, pašizdomāts alkoholiskais long drink kokteilis (no 120ml-150ml) 4. porcijās. Kokteiļa dekorācijas jāpagatavo pirms uzstāšanās un dekoru pagatavošanai laika ierobežojuma nebūs, tādēļ būs iespēja ļauties dažādām dekoru fantāzijām. Organizatori visus dalībniekus nodrošinās ar Monin produkciju un sponsora alkoholu. Nepieciešamos produktus kokteiļu dekorācijai un papildus produktus kokteiļu pagatavošanai, konkursants nodrošina pats. Dalībnieki kokteiļu pagatavošanai izmanto savus instrumentus.

Visus dalībniekus vērtēs kompetenta žūrija un par uzvarētāju kļūs konkursants, kurš būs ieguvis visaugstākos punktus. Tehniskā žūrija novērtēs katra dalībnieka uzstāšanos uz skatuves, degustācijas žūrija vērtēs kokteiļa krāsu, smaržu, garšu un vispārēju iespaidu+kokteiļu dekorāciju.

Monin Cup 2017 uzvarētājs saņems konkursa galveno balvu- apmaksātu braucienu uz profesionālo bāra izstādi Bar Convent Berlīnē (no 10-12.oktobrim).

Lejuplādēt Noteikumus

Lejuplādēt Pieteikuma anketu