5 īpaši bāri – Bar.lv


Barasti bārs Dubajā
Bārs atrodas pašā Dubajas sirdī, Marinā Le Meridien Mina Seyahi Resort hotelī, tieši blakus pludmalei. Bārs ir veidots polinēziešu stilā un tam ir divas daļas. Vienā ir izkārtoti televizori ar gigantiskiem ekrāniem, tur bieži rāda sportu, savukārt otra bāra daļa atrodas ārpus ēkas un ir radīta tiem, kas mīl skaistus dabas skatus. Viss interjers ir radīts no koka, jumts ir darināts no salmiem un tas rada sajūtu, ka atrodies Polinēzijā. Bāra ārējā daļā, krēsli pēc formas atgādina pludmales krēslus. Bāram ir arī apakšstāvs, kur vakaros sākas diskotēka. Nedēļas nogalēs tur spēlē slaveni, pasaules DJ. Ja tomēr dejošana un skaļā kluba mūzika apnīk, tad augšstāvā bieži ir dzīvā mūzika, kuru var baudīt kopā ar gardu Strongbow vai Guiness pinti. Barasti bārs piedāvā arī nelielas uzkodas, pārsvarā jūras veltes un klientam ir tiesības izvēlēties, kā tās tiks pagatavotas. Bārs atvērts visu nedēļu.

 

Der raum bārs Austrālijā
Vairākkārtīgi atdzīts par Austrālijas labāko bāru. Der raum bārs specializējās klasisko kokteiļu gatavošanā. Paralēli šeit eksperimentē ar sastāvdaļām, lai radītu ko pavisam nebijušu. Interjers atgādina fantastisku iezemiešu pasaku. Pie bāra griestiem ir sakārtas pudeles, kuras ir dažāda vecuma un katrai ir savs stāsts. Šeit ir piedomāts pie katra sīkuma, piem. sulas ir tikai svaigi spiestas. Klientam piedāvā, tā saucamos bāra eliksīrus, kuri ražoti pēc senām metodēm un receptēm un ir aizgūti no senčiem. Unikāls šis bārs ir tieši ar dzērieniem, kurus nekur citur pasaulē nobaudīt nav iespējams. Bārā ir neliels grāmatu klāsts, kuras var lasīt dzērienu baudīšanas laikā.

 

Blue Velvet bārs, nakts klubs Mančesterā
Blue Velvet bārs ir kā jaunās modes veikals. Klientiem tiek piedāvāta izvēle starp diviem bāriem un trīs istabām. Komerciālā virtuve, deju zāle un alus dārzs. Telpu sienas tiek izmantotas lai attēlotu mūsdienu mākslu. Bārā notiek neskaitāmas deju ballītes, dažādi pasākumi un mākslas performances. Viņu moto ir – „Perfekta tikšanās vieta tavam perfektam pasākumam”. Bāra interjers ir zilā krāsā, kas pateicoties apgaismojumam vairāk atgādina violetu, sienas ir apsistas ar mīkstu samta materiālu. Interjers veidots postmodernisma stilā. Kā jau naktsklubā katru vakaru spēlē slaveni un pieprasīti DJ. Bieži vien bārā uzstājās kāda Lielbritānijas zvaigzne. Bārs vairāk piemērots mūsdienīgiem cilvēkiem ar īpatnējiem uzskatiem un vēlmēm. Kokteiļu klāsts ir ļoti plašs, bārmeņi ir augstas klases, tāpēc šis bārs ir viens no labākajiem Mančesterā.

 

 

Vertigo bārs Bankokā
„Vertigo” atrodas Taizemē, Bankokā uz Banyan tree hotel jumta. Bārs ir interesants ar to, ka tas atrodas uz 61 stāvu hoteļa jumta. Bieži to dēvē par mēness bāru. No augšas paveras fenomenāls skats uz pilsētu, Chao paya upi un naktīs redzams milzīgs mēness. Bāram nav jumta, taču Bankokā lietus ir reta parādība. Elegants un populārs.

 

 

Bar Bacca Belfastā
Bar Bacca ir ļoti krāšņs un eksotisks bārs un kafejnīca vienā. Ēdienus pasniedz uz taizemiešu, ķīniešu un indiešu traukiem, kas padara šo kafejnīcu par ļoti eksotisku. Vakarā viss kļūst tumšāks un iestāde kļūst par īstu bāru. Rodas sajūta, ka atrodies budistu templī. Budas statujas, kuras novietotas pie ieejas, pastiprina īpatnējas sajūtas. Interjers izturēts austrumnieciskā stilā, bāra lete ir aptīta ar salmiem. Visapkārt ir izvietoti arheoloģiskie atradumi. Mūzika bārā sākot no garāžas, house līdz pat nomierinošam džezam. Šampanieša šerberts un šokolādes martini šeit nopērkami zem 4£. Bāra odziņa ir garšīgais Arc alus – dzēriens, kas veido ledus gabaliņus kad to lej.

 

Autors: Roberts Ivanovs

Avots: www.worldsbestbars.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *