BĀRMEŅU KURSI


APSKATI MŪSU ĪPAŠO PIEDĀVĀJUMU

BĀRMEŅA KURSS

1. LĪMENIS JUNIORS

€ 199

Šajā programmas daļā ir tikai praktiskās nodarbības. Apgūsim visas kokteiļu gatavošanas metodes un mērvienības, lai Tu varētu pārsteigt viesus savā ballītē. Programmā sekojošas praktiskās nodarbības:
Liešanas tehnikas (Build & speed mix)
Šoti un kārtainie kokteiļi (Shot & Layering)
Darbs ar maisāmo glāzi (Mix & Strain)
Presēšana (Muddle)
Darbs ar šeikeri (Shake)
Darbs ar blenderi (Blend)
Darbs ar ledu.
Gatavosim kokteiļus un baudīsim tos! Pēc mācību beigām Tu varēsi strādāt banketā vai mājas ballītē.

Jauna grupa mācības sāks 9. septembrī.  Dalība no 18 gadiem. Nodarbības notiek Rīgas centrā, 4 sestdienas, no 12:00-16:00. Vietu skaits ierobežots. Pasteidzies!


PIETEIKTIES TAGAD


KURSS "BARBACK"

2. LĪMENIS: BĀRMEŅA PALĪGS

€ 250

Šajā programmas daļā īpaša uzmanība tiks veltīta dzērieniem un kafijai, jo jebkura bāra galvenais sortiments ir dzērieni. Tu uzzināsi svarīgas nianses par ekskluzīvu dzērienu pasniegšanas normatīviem, glāzēm un traukiem (Single Malt Whisky, Cognac, Armagnac, Calvados un c.), pareiza prezentācija, degustācija, pārdošanas māksla jeb "Up-sell" un "Cross-sell." Darbs ar kafijas iekārtu. Vīna pasniegšanas normatīvi, darbs ar kasi un likumdošana bārā, bārmeņa ārējais izskats – profesionāla forma. Runāsim par mārketingu bārā, Tu uzzināsi par manierēm jeb profesionālu uzvedību un kā iegūt pastāvīgus klientus, kā komunicēt un pelnīt. Prakse bārā pēc izvēles.

Dalība no 18 gadiem. Nodarbības notiek Rīgas centrā, 5  nedēļas nogales (sestdienās vai svētdienās).


Button


EKSPERTA KURSS

3. LĪMENIS: PROFESIONĀLS BĀRMENIS, BARISTA

€299

Šajā programmas daļā padziļināti runāsim par kokteiļiem un kokteiļu kartes izveides principiem. Gatavosim molekulārus kokteiļus, limonādes, sīrupus. Praktiskās nodarbības: kafija, ‘Latte art’ tehnika. Kursa beigās, pēc testu nokārtošanas – starptautisks profesijas diploms un atbalsts darba ieguvē pie sadarbības partneriem, Latvijas bāros.

Nodarbības notiek Rīgas centrā, no 09:00-13:00.  Nodarbības notiek Rīgas centrā, 5  nedēļas nogales (sestdienās vai svētdienās). Sākt šo līmeni var pēc 2. līmeņa apguves.


REZERVĒT VIETU TAGAD

SĀC SAVU KARJERU TAGAD!
PIESAKIES 3 LĪMEŅIEM UZREIZ, SAŅEM -30% ATLAIDI


PIRKT TAGAD