BĀRMEŅU KURSI


APSKATI MŪSU ĪPAŠO PIEDĀVĀJUMU

BĀRMEŅA KURSS

1. LĪMENIS JUNIORS

€ 199

Šajā programmas daļā ir tikai praktiskās nodarbības. Apgūsim visas kokteiļu gatavošanas metodes un mērvienības, lai Tu varētu pārsteigt viesus savā ballītē. Programmā sekojošas praktiskās nodarbības:
Liešanas tehnikas (Build & speed mix)
Šoti un kārtainie kokteiļi (Shot & Layering)
Darbs ar maisāmo glāzi (Mix & Strain)
Presēšana (Muddle)
Darbs ar šeikeri (Shake)
Darbs ar blenderi (Blend)
Darbs ar ledu.
Gatavosim kokteiļus un baudīsim tos! Pēc mācību beigām Tu varēsi strādāt banketā vai mājas ballītē.

Dalība no 18 gadiem. Nodarbības notiek Rīgas centrā, 4 sestdienas, no 12:00-17:00, sākums 15.03.2023, piesakies savlaicīgi līdz 28.02, un saņem papildus atlaidi -20%, pasteidzies, jo vietu skaits ir ierobežots.

PIETEIKTIES TAGAD

KURSS "BARBACK"

2. LĪMENIS: BĀRMEŅA PALĪGS

€ 250

Šajā programmas daļā īpaša uzmanība tiks veltīta dzērieniem un kafijai, jo jebkura bāra galvenais sortiments ir dzērieni. Tu uzzināsi svarīgas nianses par ekskluzīvu dzērienu pasniegšanas normatīviem, glāzēm un traukiem (Single Malt Whisky, Cognac, Armagnac, Calvados un c.), pareiza prezentācija, degustācija, pārdošanas māksla jeb "Up-sell" un "Cross-sell." Darbs ar alus iekārtām un kafijas automātiem. Vīna pasniegšanas normatīvi, darbs ar kasi un likumdošana bārā, bārmeņa ārējais izskats – profesionāla forma. Runāsim par mārketingu bārā, Tu uzzināsi par manierēm jeb profesionālu uzvedību un kā iegūt pastāvīgus klientus, kā komunicēt un pelnīt. Kursa beigās sertifikāts. Prakse bārā pēc izvēles.

Dalība no 18 gadiem. Nodarbības notiek Rīgas centrā, 4 sestdienas no 12:00-17:00

PIETEIKTIES

EKSPERTA KURSS

3. LĪMENIS: PROFESIONĀLS BĀRMENIS, BARISTA

€299

Šajā programmas daļā padziļināti runāsim par kokteiļiem un kokteiļu kartes izveides principiem. Gatavosim molekulārus kokteiļus, limonādes, sīrupus - būs meistarklases ar vadošiem Latvijas bārmeņiem. Praktiskās nodarbības: kafija, ‘Latte art’ tehnika. Kursa beigās, pēc testu nokārtošanas – starptautisks profesijas diploms un atbalsts darba ieguvē pie sadarbības partneriem, Latvijas bāros.

Dalība no 18 gadiem. Nodarbības notiek Rīgas centrā, 4 sestdienas no 12:00-17:00, mācību sākums maijā 2023.

REZERVĒT VIETU TAGAD

SĀC SAVU KARJERU TAGAD!
PIESAKIES 3 LĪMEŅIEM UZREIZ, SAŅEM -30% ATLAIDI


PIRKT TAGAD