ABSOLUT ICEBAR LONDON – Bar.lv

ICEBAR LONDON ir vienīgais pastāvīgais ledus bārs Lielbritānijā, kur ir nemainīga gaisa temperatūra -5 grādi pēc celsija . Šis bārs ir īpašs ar to, ka viss, kas tajā atrodas – sienas, bāra lete, krēsli un pat glāzes ir veidotas no kristāldzidra ledus, kurš tiek ievests no Jukkasjarvi pilsētas, Zviedrijas ziemeļos. Reizi gadā šis bārs tiek pilnībā pārveidots, tiek izveidots jauns dizains un bāra izkārtojums. ICEBAR LONDON atrodas uz Heddon ielas, Londonas centrā. Apmeklētājiem tiek dotas 45 minūtes laika, lai izbaudītu šī ledus bāra īpašības. Pirms ieejas katram apmeklētājam tiek piešķirts dizaineru veidots siltuma apmetnis, cimdi un personīgā ledus glāze ar welcome drink pēc paša izvēles . Ieejas maksa ir 15£, kas sevī iekļauj nepieciešamos aksesuārus un welcome drink , cenas ir 6£ par alkoholisku, tiesa gan iespējamie kokteiļi ir iespējami tikai uz “Absolut” vodkas bāzes, un 3£ par bezalkoholisku dzērienu.

Ieejot bārā var redzēt daudz un dažādas ledus skulptūras, tai skaitā iespaidīgā bāra letes daļa, aiz kuras ietērpts slēpošanas apģērbā atradīsies bārmenis, pie kura var uzzināt gan daudz interesantu faktu par ledus bāru , gan arī pasūtīt kokteiļus. Šis nav tipisks bārs uz kuru cilvēki dodas ikdienā , bet gan kā jaunas pieredzes iegūšanas vieta , kuru ir apmeklējuši nu jau vairāk kā 1 miljons viesu, tai skaitā arī daudz slavenību.
Cilvēku atsauksmes iz visdažādākās, vieni, kam apmeklējuma laiks šķiet par īsu, citi, kam temperatūra ir par zemu, taču kopumā ikviens ir apmierināts ar pieredzēto un iesaka citiem kaut reizi apmeklēt šo vietu.

Autors: Gatis Kohanovskis (Bar.lv bārmeņu treniņu centrs)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *