Après-ski – Bar.lv

Après-ski ir bārs uz kuru dodas slēpotāji, snovboardisti vai arī jebkurš cits, kurš grib atpūsties pēc pavadītas dienas uz kalna. Tur cilvēki parasti cilvēki iedzer, dejo, socializējas vai vienkārši atpūšas pēc labi pavadītas dienas uz kalna. Šie bāri vispopulārākie ir Aplos, kur slēpotāji dodas uz bāru uzreiz pēc tam, kad ir beiguši slēpot tajā dienā. Parasti viņi dodas uz bāru slēpošanas kostīmos un slēpju zābakiem kājās. Amerikas Savienotajās Valstīs šo terminu Après-ski lieto plašāk, lai aprakstītu atmosfēru, arhitektūru slēpošanas kūrotos, un lai aprakstītu slēpošanas orientēto dzīvesveidu kopumā.

Par Après-ski dzimteni tiek uzskatīta Austrija, piemēram, populārākie Austrija kurorti – St Anton, Ischgl, Sölden, Saalbach-Hinterglemm un Zillertal. Šajos Après-ski bāros tiek spēlēta mūzika, kura parasti aptever veco dziesmu parodijas. Parasti šie bāri atrodas kalnu pakājēs, ciematos uz galvenajām ielām. Reizēm arī Après-ski norisinās kādā no krodziņiem kurš atrodas uz paša kalna, tur parasti Après-ski ir apvienots ar kādu šovu no slēpošanas instruktoru puses.

Slēpošanas kūrorts nav iedomājam bez Après-ski, jo tieši šie bāri ir kūrortu sirds, vieta kur var atpūsties pēc labi pavadītas dienas uz kalna.

Ir cilēki kuriem galvenais nav kārtīki izslēpotes, bet gan labi pavadīt laiku, kādā no kurortā esošajiem krodziņiem.

Top Après-ski:

Krazy Kangaruh, St Anton, Austria


Šis bārs atrodas ļoti skaistā vietā, viņš netrodas pilsētiņā, bārs atrodas uz pašas nogāzes, ar skatu uz kalnu pilsētiņu. Kad diena uz kalna jau iet uz beigām, tad bārs lēnām sak pildīties ar slēpotājiem. Viņi noliek savas slēpes, un dodas iekšā ballēties. Ātri vien bārs ir pilns ar cilvēkiem, un mūzika skan pa visu kalnu kurortu. Cilvēki dejo uz galdiem ar visiem slēpju zabakiem kājās, viltus policiste apstaigā baru un ļauj izmērīt cik lielā alkohola reibumā jū esat.

Top dzēriens– Jägermeister (kuru ielej tieši mutē, apburoša sieviete kas apstaigā galdiņus)

Rond Point, Meribel, France


Šis ir Après-ski, kurā ballītes notiek ārā. Katru dienu ap pulkstens 15.00 tur sāk spelēt dzīvā mūzika, ap pulkstens 16.00 bārs jau ir pārpildīts ar dejot, dziedāt un iedzert gribētājiem. Īpaši skaisti šajā bārā ir tad, kad satumst, jo ārā ir daudz dekorācijas kuras tumsā spīd un piešķir bāram īpašu noskaņu.

Top dzēriens– toffee vodka

Autors: Edgars Skuja

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *