AS Latvijas balzams uzsāk stiprākā degvīna Latvijā – LB Vodka 69% ražošanu | Bar.lv

AS Latvijas balzams uzsāk stiprākā degvīna Latvijā – LB Vodka 69% ražošanu

AS Latvijas balzams uzsācis ražot Latvijā stiprāko degvīnu – LB Vodka 69%, kas ir paredzēts dažādu ogu un augļu uzlējumiem, kā arī liķieru pagatavošanai.

“Latvijas mājsaimniecībās ir pierasts dažādos veidos apstrādāt ogas un augļus, bet līdz šim kvalitatīvu alkoholisko uzlējumu, liķieru pagatavošanai pietrūcis attiecīga stipruma degvīna. AS Latvijas balzams meistari LB Vodka 69% izgatavošanā izmantojuši visaugstvērtīgāko graudu spirtu, prasmīgi iegūstot dzērienu ar augstu alkohola saturu, bet vieglu garšu. Alkohola saturs ap 70% ir vispiemērotākais populārāko uzlējumu un liķieru pagatavošanai, jo nodrošina optimālu garšas un aromāta izvilkumu, kas nav iespējams ar parastajiem degvīniem,” atklāj AS Latvijas balzams zīmolu direktors Valters Kaže.

AS Latvijas balzama veiktajā patērētāju aptaujā, kurā piedalījās vairāk nekā 1000 respondentu, gandrīz trīs ceturtdaļas aptaujāto norādīja, ka vismaz reizi ir nobaudījuši vai paši pagatavojuši ķiršu, zemeņu, upeņu, jāņogu vai kādu citu uzlējumu. Līdz ar to ir pamats uzskatīt, ka jaunais degvīns LB Vodka 69% varētu kļūt par patērētāju vidū iecienītu produktu, norāda AS Latvijas balzams zīmolu direktors Valters Kaže.

Pēc tirgus izpētes un analīzes kompānijas Nielsen jaunākajiem datiem (pēdējā pusgada, ieskaitot maiju), Latvijas tirgū nav līdzvērtīga stipruma degvīna. Līdz ar to LB Vodka 69% kļūs par visstiprāko plašā tirdzniecībā pieejamo degvīnu Latvijā.

Šobrīd jaunais degvīns jau ir pieejams RIMI hipermārketos un tuvākajā laikā būs nopērkams arī pārējās veikalu ķēdēs.

AS Latvijas balzama meistari rekomendē LB Vodka 69% izmantot uzlējumu, liķieru un kokteiļu pagatavošanai, īpaši iesakot zemāk minēto zemeņu liķieri.

Zemeņu liķieris
Nepieciešams 1kg svaigu zemeņu, 3 glāzes degvīna 69%, 800g cukura.
Zemenes pārlasa, iepilda stikla traukā un kārtām apber ar cukuru, pēc tam pārlej ar degvīnu un noliek stāvēt vēsā, tumšā vietā uz 5-6 nedēļām. Pēc tam iegūto liķieri nofiltrē (ar marli vai citādi atdalot ogas) un pilda pudelēs.

RIMI hipermārketos šobrīd ir iespējams atrast arī citas profesionāļu izstrādātas uzlējumu receptes, tai skaitā jāņogu, upeņu, ķiršu u.c.

AS Latvijas balzams ir vadošais alkoholisko dzērienu ražotājs Baltijā ar tradīcijām bagātu vēsturi kopš 1900.gada. Tā lielākais lepnums Rīgas Melnais balzams ir viens no vissenākajiem alkoholisko dzērienu zīmoliem Eiropā ar pirmsākumu jau 1752. gadā. Uzņēmumam Rīgā pieder dzirkstošo vīnu un vieglo alkoholisko dzērienu, kā arī stipro alkoholisko dzērienu ražotne. AS Latvijas balzams nodrošina vairāk nekā 600 darbavietu un ir viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem Latvijā. AS Latvijas balzams ar vairāk kā 100 produktu nosaukumiem pārstāvēts gandrīz visos stipro un vieglo alkoholisko dzērienu segmentos, no kuriem vairākos ir izteikts tirgus līderis Latvijā. Starp ražotajiem produktiem ir tādi pasaulē atzīti zīmoli kā Stolichnaya, Moskovskaya, Rīgas Melnais balzams un Rīgas šampanietis. AS Latvijas balzams ir viens no Latvijas vadošajiem eksportētājiem – tā produkcija pieejama vairāk nekā 30 pasaules valstīs, apgūstot aizvien jaunus eksporta tirgus, savukārt, AS Latvijas balzams ražotais Stolichnaya degvīns ar kompānijas mātes uzņēmuma SPI Group starpniecību pieejams patērētājiem vairāk nekā 140 pasaules valstīs. Ražošanā ieviesti starptautiski kvalitātes standarti, tie piemēroti arī izejvielu iepirkumam, iepakojumam un darba kultūrai. AS Latvijas balzams kvalitātes vadības sistēma ir sertificēta saskaņā ar ISO standartiem. Produkcijas augsto kvalitāti apliecina ne tikai simtiem dažādos pašmāju un starptautiskos konkursos gūtie apbalvojumi un kvalitātes sertifikāti, bet arī gadu desmitos iemantotā patērētāju uzticība.

Papildu informācijai:
Valters Kaže,
AS Latvijas balzams zīmolu direktors
Tālr. +371 67011711
Fax: +371 67081254
www.lb.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *