Astral bārs Spānijā – Bar.lv

Kokteiļu bārs “Astral” atrodas vienā no Spānijas kūrortpilsētām Marbella, Puerto Banus ostā, kas populāra ar neatkārtojamo jahtu piestātni un daudzajām izklaides un atpūtas iespējām jebkurai gaumei.

Bāra interjers veidots tikai no koka un no ārpuses tas izskatās,kā senantnīgs kuģis ar 8 m augstu kuģa mastu. ‘’Astral’’ atrodas jūras krastā, tādejādi paverot klientiem iespēju vērot brīnišķīgu skatu. Interjers veidots ļoti pārdomāti un viss ieturēts vienā stilā. Bārā atrodas daudz dažādi augi,kas rada ļoti mājīgu noskaņu. Bāram nav jumta, bet ir īpaša sistēma,kas ļauj bāru apklāt ar aizsargplēvi lietainās dienās un karstās dienās izsmidzināt ūdeni, lai atvēsinātu sakarsušo gaisu. Ziemā tiek izmantotas siltuma lampas, lai bārs varētu būt pieejams klientiem jebkurā gadalaikā. Bārā ērti var ietilp līdz 150 cilvēkiem. Bārs ir aprīkots ar skatuvi, kur notiek dažādi dzīvie koncerti, uzvedumi, konkursi, kuros ieeja ir bezmaksas, tādējādi rūpējoties arī par klientu izklaidi, kas man liekas ļoti pozitīvi.

Pašiem ‘’Astral’’ darbiniekiem patīk dēvēt šo vietu ne tikai par vienkāršu kokteiļu bāru, bet gan par kokteiļu virtuvi. No katra augļa tiek izmeklēts īpaši labākais, tādējadi nodrošinot vissaugstāko kvalitāti. Visi kokteiļi tiek gatavoti tikai no svaigi spiestām sulām. Īpašs šajā vietā man likās tas,ka viena kokteiļa radīšanā piedalās līdz pat pieciem cilvēkiem. Katram ir savs uzdevums: viens spiež sulas, cits jauc kokteili un ir speciāli viens cilvēks, kas veido tikai kokteiļu dekorācijas. Tieši šo pēdējo pagatavošanas posmu klientiem ir iespējams novērot visslabāk, cik ātri un kreatīvi strādā dekorators radot kārtējo mazo mākslas darbu. Bārā iespējams nobaudīt gan alkoholiskus gan bezalkoholiskus kokteiļus, kā arī tēju,kafiju, vīnus, šampanieti u.c dzērienus, nelielas uzkodas. Pasūtot dzērienus uzkodas nāk līdzi bezmaksas, parasti popkorns, riekstiņi, olīves u.c , kas tiek nemitīgi papildinātās kamēr klients bauda savu dzērienu. Kokteiļu gatavošanai par pamatu tiek ņemti četri alkoholiski dzērieni: rums, vodka, kašasa un tekila. Ja klients, dzērienu kartē neatrod sev vēlamu kokteili, tad ir iespējams pasūtīt savu dzērienu minot konkrētās sastāvdaļas. Negatīvais šajā vietā man likās manuprāt pārāk dārgās kokteiļu cenas, kas sniedzas no 12-20 eur par kokteili, kā arī bāra darba laiks, kas ir tikai līdz pusnaktij. Manuprāt būtu ļoti daudz cilvēku, kas vēlētos doties uz bāru arī vēlākā nakts stundā. Kopsavilkumā šī nav vieta kurā iegriezsties katru dienu, lai ātri izdzertu aliņu, bet katram īstu kokteiļu cienītājam šeit noteikti patiktu.

Aotors: Guna Kalnakārkle

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *