Bacardi ir radījis on-line bārmeņu savienību | Bar.lv

Pasaules bārmeņi tagad var paaugstināt savu profesionālo līmeni izmantojot jaunu web savienību, kuru radījis rums Bacardi. Web vietne True Originals tika radīta tieši bārmeņiem, kuri vēlas celt savu statusu. Šajā resursā bārmeņi var atrast informāciju par pēdējām profesijas tendencēm, par tehniku, receptēm un kokteiļu vēsturi.

Unikālā web vidē, visas pasaules bārmeņi var apvienoties, mācīties, dalīties informācijā un pelnīt balvas, virtuālas nozīmītes. Piemēram, uzaicinot on-line vidē piecus darbiniekus, lietotājs saņem „recruiter” statusu. Iesaistot 50 sekotājus, lietotājs saņem „viedokļa līderis” statusu. Laika gaitā var panākt pašu galveno statusu „True Original bārmenis”.

Saits satur labāko industrijas meistaru kokteiļu video, padomus un karjeras rekomendācijas. Reģistrēti lietotāji var ielādēt savu kontentu. Papildus www.trueoriginals.com ir pilnībā integrēts ar tādiem sociāliem tīkliem kā Facebook un Twitter.

Bacardi Global zīmola direktors Kristiāns Vulfendens (Christian Woolfenden) komentē: “Vairākus gadus mēs vērojām, kā bārmeņi alkst pēc zinībām, un tieši tāpēc mēs radījām on-line vietni www.trueoriginals.com. Mēs vēlamies iedvesmot bārmeņus ar savu saturu, palīdzēt viņiem gūt jaunas zināšanas, sasniegt savas karjeras mērķus. Neatkarīgi no meistarības līmeņa, dzimuma, iesācēji un labākie bārmeņi, šeit varēs saņemt vērtīgu informāciju un iedvesmu”.

Bacardi ir apkopojis video ar labāko pasaules bārmeņu piedalīšanos. Šie klipi radīti lai parādītu unikālas iemaņas, kā arī lai uzsāktu diskusiju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *