bārs Jelgavā „Melno Cepurīšu Balerija” | Bar.lv

Melno Cepurīšu Balerija (MCB), tautā saukta arī vienkārši par Baleriju, ir bārs ,Jelgava, Raiņa iela 20, piedāvā mierīgi atpūsties, iedzert vai arī paklausīties kādu grupu, gan no Latvijas, gan ārzemēm. Jelgavā ir salīdzinoši maz stilīgu atpūtas vietu, parasti jaunievedumi ātri pazūd, taču „MCB” 2012. gada aprīlī svinēs savu 2 gadu jubileju.

Ar ko tad atšķiras MCB no citām vietām Jelgavā? Pirmkārt, atšķiras ar savu neparasto interjeru, maza skatuve, nobružāti dīvāni, paštaisīti galdi. Vis kopumā rada mājīguma sajūtu.

 

Bārā pieejamas arī galda spēles, ja nav ko darīt, tad izklaide vienmēr atradīsies. Bāra mērķis ir piesaistīt klientus, kā alternatīvu skaļam klubam.

Bāra nosaukums ir radies pēc idejas – Bārs + Galerija. Uz bāru var nākt ne tikai iedzert, bet arī novērtēt jauno mākslinieku darinājumus, kuri uzlabo, gan bāra vizuālo izskatu, gan rada patīkamu atmosfēru.

Runājot par mūziku, MCB varētu arī saukt par mūzikas bāru, jo to bieži apmeklē daudz grupas, gan Latvijas, gan ārzemju. Bārā praktiski katru nedēļu ir kāda jauna grupa un ieplānots grafiks jau ilgi uz priekšu. Pārsvarā, bārā spēlē maz pazīstamas grupas, taču apmeklētāju nekad netrūkst.

Neskaitot visu iepriekš minēto, bārā notiek arī individuāli tematiskie vakari, kā piemēram, kosmonautu vakars, ziemassvētku masku balle u.c.

Bārs ir atvērts katru dienu no plks. 15:00 un strādā līdz pēdējām klientam.

Bāra top dzēriens ir alus, tā kā alus baudītāji ir laipni gaidīti.

http://mcbalerija.com/

autors: Ritvars Blūms

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *