Eiropas labākās bārmeņu skolas | Bar.lv

Bar ACADEMY  (Francija)
Šī bārmeņu skola specializējas tieši FLAIR mākslas pasniegšanā.
Mācību programmas:
BASIC FLAIR (Apmācības ilgst
4dienas pa 6 stundām dienā.
Pamatelementi Flair tehnikā. Darbības ar šeikeri, dažādu
elementu savienošana darbošanas
ar 3 priekšmetiem vienlaicīgi.
Programmas maksa 1200 EUR)
WORKING FLAIR programma: (Flair pieletojums bārā, working Flair tehnika, darbošanās ar degošiem priekšmetiem, stila izkopšana, apmācības ilgums 4 dienas pa 6 stundām, maksa 1200 EUR)
Extreme flair (Profesionāli sagatavo sacensībām, balstoties pēc WFA FBA kritērijiem, palīdz sagatavot 5 minūšu priekšnesumu, palīdz izveidot horeogrāfiju. Programma ilgst 5dienas pa 6 stundām dienā, apmācības maksa 1800 EUR)

Planet Z (Ukraina)
Šī bārmeņu skola izglītībā specializējas kopš 1995.gada. Apmācības notiek pamatojoties uz starptautiskajiem standartiem – WFA. Apmācības ilgst 8 stundas dienā, taču programmas ilgumu noskaidrot neizdevās. Skolu absolvējuši 2 pasaules čempioni Vladimirs Buryanovs kategorijā FLAIR un Irina Mashihina kategorijā Classic. Programmā ieļauta viela gan par bāra daļu, gan par alkoholu (vēsture, ražošana, kā arī degustācija), kā arī flair pamatelementi. Skola palīdz atrast apmešanās vietu netālu no apmācību centra uz mācību periodu. Katru gadu Planet Z organizē bārmeņu sacensības kategorijā Flair – PLANET Z FLAIR OPEN.

London Bar school
Londonas bārmeņu skola pēc mācību programmas ir visai līdzīga „Bar.lv bārmeņu skolai”. Programmā iekļauts: Alkohola daļa –  viss par alkoholu, dzērienu reglaments, kvalitāte un citas dažādas nianses. Bāra daļa – kokteiļu pagatavošanas metodes, ieliešanas māksla, Flair pamatelementi, kokteiļu dekorācijas, higiēna un tīrība, darba ātrums, bāra triki, klientu piesaistīšana, viss par bāra traukiem un piederumiem, klientu apkalpošana. Cena 1 200.00 GBP Taču ir arī atšķirības – nav iekļauta kafijas pagatavošanas māksla un Latte art. Tā ir atsevišķa programma un ilgst 4 nedēļas pa 6 stundām dienā. Apmācību maksa ir 795.00 GBP + 300 GBP, ja nepieciešama izmitināšana.

BARCLASS.RU/I.B.A
Šīs skolas bārmeņu apmācības programma ir izstrādāta tā, lai tās absolvents apmierinātu visas mūsdienu bāru vadītaju un  priekšnieku vēlmes, mācētu strādāt ātri un eleganti, palielināt un piesaistīt patstāvīgos klientus bāram. Apmācības tiek veiktas atbilstoši I.B.A. un B.A.R. standartiem. Programmā iekļauts – viss par bāra iekārtām un inventāru, garšas īpatnības dzērienu pasaulē, kokteiļu pagatavošanas metodes, ūdenspīpes un cigāri. Apmācības ilgums 3 nedēļas katru dienu (viena nedēļa teorija, viena praktiskā nedēļa, viena prakses nedēļa). Studiju maksa ~500 EUR
B.A.R. kopā ar starptautisko bārmeņu asociāciju (I.B.A.) piedāvā jaunu projektu – apmācību kursu „Super bārmenis”. Programma ietver sevī visai intensīvu apmācību kursu ar visefektīvākajām metodēm. Mācību programmas pārstāvji sola, ka tās absolvents jau pirmajā mēnesī palielinās bāra ienākumus divtik. Sekmīgi pabeidzis mācību programmas absolvents varēs organizēt un vadīt jebkura līmeņa bāru – viesnīcā, restorāna, naktsklubā un tml. Pabeidzot šo mācibu kursu absolventi saņem 3 diplomus: B.A.R. diplomu par profesionālas izglītības pilnveidi; „Bacardi Martini” diplomu; I.B.A. diplomu. Mācību programmas ilgums 4 nedēļas 7 dienas nedāļā pa 8 stundām. Studiju maksa apm. 1 000 EUR

Autors: Roberts Kalvāns

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *