“Bedrock” bārs Kiprā – Bar.lv

Bedrock” jau 8 gadus (kopš 2003) ir viens no populārākajiem un apmeklētākājiem bāriem Kiprā, tūristu piepildītākajā pilsētā Ayia Napa, kas atrodas netālu no Vidusjūras krastiem. Katru nakti cauri bāram izplūst vairāk kā 4000 cilvēku. Iedzīvotāji “Bedrock” sauc par “Yaba napa doo”, jo tas izveidots pēc pasaules slavenas multiplikācijas filmas “The Flinstons”. Ik nakti Klientus šis bārs piesaista ar oriģinālo interjeru – interesantām mēbelēm, oficiantu un bārmeņu darba tērpiem, kā arī ar plašo dzērienu klāstu. Bārs, kas atrodas telpas vidū ir pieejams Flinstonu ģimenes alas viesiem no visām pusēm, vizuāli tas atgādina astoņu staru zvaigzni, kuras virsma veidota no lakotas priedes, ko balsta masīvi akmens mūri.

Pārējo daļu telpā aizņem klientu galdiņi, kas veidoti no mākslīgi atveidotiem kauliem, stikla, akmens un koka, un deju zona, kurā diskžokejs atrodas dinozaura Dino olā pie kuras katru vakaru notiek karaoke. Bārmeņu un oficiantu tērpi līdzinās “The Flinstons” varoņu apģērbam, kas ļauj justies kā ciemiņiem pie Vilmas un Freda. Dzērieni tiek pasniegti visdažādākajos veidos – gan no glāzēm ar kaula motīvu, gan izgrebtiem koka kausiem, gan augļos. Piedāvājumā ir gan vietējie, gan iporta vīni, vēss Keo un Carlsberg, kā arī daudz dažādu kokteiļi un atspirdzinoši dzērieni, pats pieprasītākais ir kokteilis “The Jurassic era” (Jurasika laikmets), kas atbilst stilam kādā ir viss bārs. Cenas ir atbilstošas katram maciņam, tā vēsta arī “Yaba napa do” teiciens – “Bārnijs prot skaitīt, bet Freds tam saka, nē! “ Vēl var arī iegādāties ekartes, kuras nosūtīt draugiem lietojot epastu kā arī dažāda veida suvenīrus – cepures, T – kreklus, prezervatīvus, krūzītes u.c. – ar Flinstonu motīvu uz tiem un bāra vārdu, lai atmiņā vēl ilgi saglabātu pavadītā laika prieku un emocijas. Darbinieki saka, ka“Bedrock” ir vieta mūzikai, lai dziedātu un dejotu! Uz skatuves ir paši labakie mūzikas DJ un pasākumu vadītāji – tie ir cilvēki ar humoru, labām balsīm un pilni ar jautrām idejām satriecoši pavadītam vakaram. Viņi lieliski prot izklaidēt publiku, likt justies kā mājās un gūt labākās atmiņas.

Šo bāru esmu apmeklējis arī es pats, izbaudīju tā unikālo gaisotni, patīkamo atsmosfēru un ballītes burvību kopā ar draugiem. Tas patiesi bija kā piedzīvojums! Ja patīk jautrība, oriģinālitāte, pasākumi, laba atpūta un atrodies Kiprā, iesaku nepalaist garām iespēju fantastiski izklaidēties!

Autors: Igors Miļkevics

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *