Café Klo Berlin – Bar.lv

Das Klo ir viens no neparastākajiem un interesantākajiem bāriem visā pasaulē. Bāra nosaukums, kura burtisks tulkojams ir “Tualete” pilnībā attaisno savu nosaukumu. Parastās mēbeles bārā aizstāj ar vannas istabas piederumiem, tā sēdekļi šeit ir tualetes podi, salvešu vietā ir tualetes papīrs, bet ēdieni tiek pasniegti nakts podos, alu dzer no pīlēm un mērglāzēm. Iekšā bārā ir ļoti cieši, bet, ja tur būtu nedaudz plašāks, atmosfēra būtu pavisam citādāka.

Bārs Leybnitsshtrasse 57 (iela) darbojas jau veselus 40 gadus. Pirms tam Berlīnē bija divas šādas līdzīgas vietas , bet tie tika slēgti. Acīmredzot, viens bārs ar tualetes koncepciju, pat tik lielā pilsētā, bija pilnīgi pietiekami.

Bāra atmosfēra
Atmosfēra, tas ir tas, kas izceļ šo bāru no parējiem bāriem un ar to tas paliek atmiņā uz ilgiem laikiem. Autors iepazinās ar šo iestādi, kad viesojās Vācijā, Berlīnē.
Jau atverot bāra durvis, tevi sagaida strūklaka ar aizdomīgu dzeltenu šķidrumu, protams, tas ir parasts ūdens, bet savu iespaidu tas jau atstāj. Ieejot pašā barā tu sāc justies kā šausmu istabā. (skat. 1. att.)

New Picture (29)

1. att. Das Klo bārs.

Griestos karājas dažādi podi, birstes un citi tualetes piederumi. Uz sienām dažādu dzīvnieku izbāzeņi, manekeni, skeleti, baisas maskas, bet klientiem ir jāsēž uz tualetes podiem. Tomēr ar vizuālo atmosfēru viss nebeidzas. Apsēžoties pie galda tevi sagaidīs vēl daudz dažādu pārsteigumu. Tā, piemēram, dzērienus un ēdienus tev atnes mazos podos, pīlēs vai menzūrās.(skat. 2. Att.)

New Picture (29)

2. att. Das Klo bārs.

Brīdī, kad Tu sāc atslābt un baudīt savu dzērienu no griestiem pēkšņi var nolaisties uz galvas milzīgs zirneklis vai nokrist cirvis, citā brīdī sāks trīcēt krēsls it kā sāktos zemestrīce vai arī kāds cits krēsls var tevi pacelt līdz griestu augstumam. Garlaikoties neļaus arī televizori, pa kuriem nepartraukti rāda dažādus video rullīšus, kuros ļoti labi izpaužas vācu humors par intīmām tēmām.
Arī apkalpošna bārā ir īpaša. Bara viesmīļi par tevi nekad neaizmirsīs un nepārtraukti turēs tevi tonusā, izjokot apmeklētajus ar dažādiem jokiem vai arī piederumiem. Fonā sākumā varētu padomāt, ka skan parasts radio, bet kā izrādās tas ir bāra dīdžejs, kas raida dažādus jokus, protams, vācu stilā. Vēl dīdžejs kamērā var redzētu visu bāru, tāpēc nevajag brīnīties, ja viņš sāk uzrunāt tevi un uz tavu pusi lido sarkastiski joki. Diemžēl, lai izjustu pilnībā vācu humoru, ir jāsaprot vācu valoda.

Par Das Klo bāru ilgi nevarēsi aizmirst. Savus iespaidus tas atstās uz visu dzīvi. Bet tomēr šis bārs nederēs mierīgai pasēdēšanai. Das Klo bāru es varu ieteikt tiem, kas grib sajust asākas izjūtas, jautri pavadīt laiku ar draugiem un vienkārši labi atpūsties.

Autors: Jevgēnijs Skorobogatovs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *