“Cēsu alus” rīkos pasaules alus šķirņu meistarklases – Bar.lv

“Cēsu alus” rīkos pasaules alus šķirņu meistarklases

Lai iepazītu dažādu valstu alus darīšanas un baudīšanas kultūru alus darītava AS “Cēsu alus” rīkos īpašu alus degustāciju jeb meistarklašu ciklu, informēja uzņēmuma pārstāvji.

Pirmā meistarklase notiks ceturtdien, 14.martā, un būs veltīta alus darīšanai Ziemeļamerikas reģionā. Turpmāk pasākumu ciklā plānots iepazīt arī franču, beļģu, īru un angļu alus kultūras, un katras meistarklases lektori būs starptautiski zināmi konkrētā alus reģiona eksperti.

“Ar vairāku izglītojošu pasākumu ciklu vēlamies iepazīstināt Latvijas alus baudītājus ar alus pasaules daudzveidību un sniegt ieskatu alus degustācijas noslēpumos, atklājot alus kultūras izsmalcinātību un nianses. Ceram, ka alus meistarklases iedibinās jaunu standartu un tradīciju alus izzināšanā un degustācijā,” norādīja “Cēsu alus” valdes priekšsēdētāja Eva Sietiņsone-Zatlere.

Plašāka informācija par meistarklasēm lasāma “Cēsu alus” sociālo tīklu profilos un mājalsapā.

Kā ziņots, “Cēsu alus” apgrozījums 2011.gadā pieaudzis par 10,85%, sasniedzot 33,702 miljonus latu, liecina “Firmas.lv” informācija. 2010.gadā uzņēmuma apgrozījums bija 30,403 miljoni latu.

“Cēsu alus” peļņa samazinājusies vairāk nekā divas reizes – no 980 388 latiem 2010.gadā līdz 387 105 latiem 2011.gadā.

“Cēsu alus” ir otra lielākā alus darītava Latvijā. “Cēsu alus” 99% balsstiesīgo akciju pieder somu koncernam “Olvi Ooj”.

“Cēsu alus” produktu portfelī ir pārstāvētas astoņas dzērienu kategorijas: alus, alus kokteiļi, alkoholiskie kokteiļi, sidri, enerģijas dzērieni, kvass, sulas, bezalkoholiskie dzērieni.

Ingrīda Mičāne
Nozare.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *