“Čili Picai” iecelta jauna valde | Bar.lv

Pilnībā nomainīta restorānu SIA “Čilija Pizza” (“Čili Pica”) valde, liecina “Firmas.lv” informācija.

No vakardienas par uzņēmuma valdes priekšsēdētāju iecelta Vilija Zapalskiene, bet valdes locekles amatā – Iveta Voltnere. Līdz šim vienīgais valdes loceklis bija Darjus Masionis, kurš uzņēmuma valdē bija iecelts pērnā gada 19.oktobrī.

Uzņēmuma pārstāvji norādīja, ka plašākus komentārus par izmaiņām valdē varētu sniegt tuvāko dienu laikā.

Kā ziņots, lai veiksmīgāk sasniegtu biznesa mērķus, no 2012.gada 19.oktobra restorānu SIA “Čilija Pizza” (“Čili Pica”) atsevišķas vadības funkcijas pārceļ no Latvijas uz tā mātesuzņēmumu Lietuvā – “Čili Holdings UAB”, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja uzņēmumā.

“Tāpat kā līdz šim uzturēsim servisu, nodrošināsim vislabākās kvalitātes ēdienus, kā arī visās picērijās rūpēsimies par viesiem patīkamu gaisotni. Arī turpmāk neapstāsimies pie jau sasniegtā,” skaidroja “Čili Holdings UAB” ģenerāldirektors Masionis.

Toreiz uzņēmumā skaidroja, ka turpmāk “Čilija Picas” vienīgais valdes loceklis būs Masionis. Iepriekšējais valdes loceklis Andis Osis amatā stājās 2012.gada 2.jūlijā.

Patlaban Rīgā darbojas jau 16 picērijas “Čili Pica”, nodrošinot darbu 450 cilvēkiem. Savukārt Lietuvā darbojas 45 picērijas, turklāt abās valstīs pārstāvēti arī 23 franšīzes restorāni. Latvijā ar zīmolu “Čili Pica” darbojas arī deviņas franšīzes picērijas.

Jau ziņots, ka restorānu SIA “Čilija pizza” (“Čili pica”) peļņa 2011.gadā bijusi 229 144 lati, bet gadu iepriekš uzņēmums cieta 92 421 lata zaudējumus.

Vienlaikus par 12,6% palielinājies “Čili picas” apgrozījums – no 5,3 miljoniem latu līdz 5,97 miljoniem.

Picēriju tīkls “Čili Pica” Latvijā darbojas kopš 2001.gada. “Čili Picas” restorāni atrodas Rīgā, Liepājā, Jelgavā, Valmierā, Ogrē un Siguldā.

SIA “Čilija Pizza” īpašnieks ir “Čili Holdings UAB” ar 100% kapitāldaļu. Uzņēmuma apmaksātais pamatkapitāls ir 2000 latu.

Ainārs Sauka
Nozare.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *