Cuba Café – kokteiļbārs – Bar.lv

Cuba cafe ir kokteiļbārs Vecrīgas sirdī, ar vieglu, radošu atmosfēru un kokteiļu kvalitāti. Adrese – Jauniela 15, strādā katu dienu no 12.00-02.00, piektdienu un sestdienu vakaros līdz pēdējam klientam.

Nosaukums jau liek manīt par sevi – bārs veidots autentiskā Kubas stilā. Interjeru rotā piezīmes par Kubu – sarkanas sienas, foto, cigāri, lampas un komunisma laika ledusskapis un televizors. Taču viss ir tieši tik apbružāts, lai neprasītu nekādu īpašu attieksmi vai speciālu uzvedību. Bārs īpaši atdzīvojas vēlās vakara stundās, un tam ir kāda nezūdoša virsvērtība – vienmēr jautrība. Patīkamā latino mūzika, specifiskā smarža, interjers, personāls, viss kopumā veido neaprakstāmu atmosfēru, to ir vienkārši jāizbauda. Izmeklēti kokteiļi un labākais Mojito un Mojito shot Rīgā. Vasaras periodā kokteiļi ar svaigām, pašmāju ogām, par to parūpējas čaklie bārmeņi un smaidīgās viesmīles. Lai gan Cuba café nav virtuve, tomēr tā piedāvā gan siltās gan aukstās tex mex uzkodas – nachos, tortilla chips utt.

Bāra pagrabstāva ir atsevišķa biljarda zāle, kurā var mierīgi ‘’pasliņķot’’ dīvānos un pakūpināt cigārus.

Otrdienu vakaros notiek salsa, kur savus gurnus izkustināt ir laipni lūgts ikviens, trešdienu vakaros notiek regeja vakari, kuros diskžokejs pamielos Jūsu ausis ar patīkamiem regeja ritmiem. Kā arī katru piektdienas un sestdienas vakaru Cubā viesojas dažādi diskžokeji (mixmaster AG, Dj Yuri, Roberts Gobziņš un dažādi viesmākslinieki).

Vasaras periodā ir āra terase no kuras paveras patīkams skats uz Doma laukumu. Vēsos vakaros terase tiek apsildīta, kā arī ir iespēja ietīties plediņā.

Ļoti patīk Cubas peronāla pieeja – vienmēr atradīs par ko parunāt, vienmēr pasmaidīs, pajokos. Viesmīlēm ir arī attiecīga darba forma – puķainas, koķetas kleitiņas.

Pagājušo gad Cuba café sagaidīja savu piekto jubileju. Par godu tam bija uzrīkota pamatīga ballīte. Kā arī katru gadu tiek rīkos Cuba Fest – divu dienu ballīte ar visādiem pārsteigumiem, labumiem un protams ar super pozitīvu atmosfēru ! Kā arī ik pa laikam notiek tematiskās ballītes. 2011. Gada martā, žurnāls “Drinks international” baltijas bāru topā “Cuba Café” ierindoja godpilnā piektajā vietā.

Cenas ir samērā vienādas ar citiem bāriem Vecrīgā – Cuba Libre 3 Ls, Daiquiri (plaša garšas izvēle ) 4-4.5 Ls, Mojito 4 Ls, Long Island Ice Tea 5 Ls utt. Kā arī ir ‘’Laimīgā stunda’’ – katru dienu no 17.00 -19.00.

Bāra mīnusi – ‘’prasās’’ pēc lielākas telpas, vairāk galdiņiem un lielāka deju plača. Piektdienu un sestdienu vakaros bars vienmēr ir pārpildīts.

www.cubacafe.lv

autors: Krista Resne

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *