Daži fakti, kāpēc alkohols ir labs | Bar.lv

wine

Pasaulē ir dažādi uzskati par alkohola iedarbību, reakciju un nepieciešamību. Vairums cilvēku vienkārši sacīs, ka alkohols ir bīstams. Es jums likšu priekšā dažus faktus, kāpēc alkohols ir labs.

Alkohols uzlabo jūsu Libido
Tas maina cilvēka krāsu spektru un uztveri. 75% cilvēku atzīst, ka lielāko daļu negaidītu dzimumsakaru notiek tieši alkohola reibumā, kas pēcāk veicina demogrāfiju. Ir cilvēki, kas ļoti spēcīgā alkohola reibumā nespēj gūt erekciju, taču pētījumi liecina, ka alkohols nelielās devās uzlabo vīrieša erekciju un baudu. Tas notiek pateicoties antioksidantiem, kuri ir atrodami alkoholā.

Alkohols var glābt jūsu smadzenes
Ir zināmi gadījumi, kad cilvēks sasit galvu skaidrā prātā un gūst nopietnu traumu, bet cilvēks, kurš sasit galvu alkohola reibumā, pamostas no rīta tikai ar galvas sāpēm. Tas ir tāpēc, ka alkohols nomāc organismā esošo iekaisuma reakciju. Ir ārsti, kuri apgalvo, ka cilvēkiem ar galvas traumu, būtu jāievada organismā neliela alkohola deva.

Alkohols padara jūs gudrākus
British Medical Journal veica pētījumu, kurā piedalījās 30 personas. Cilvēki, kuri lietoja alkoholu nelielā daudzumā katru dienu, spēja darboties loģiskāk, matemātikas uzdevumus viņi risināja efektīvāk salīdzinājumā ar cilvēkiem, kuri alkoholu nelietoja vispār.

Alkohols ir pretinde
Ja esat iedzēris antifrīzu, tad ir pienācis laiks lietot pretindi, un labākais šinī gadījumā būs pāris šotiņi vodkas. Austrālijā bija gadījums, kad tūrists saindējies ar nezināmu vielu, bet bija skaidrs, ka asinīs viņam ir etilēnglikols. 3 alkoholiskie dzērieni stundā un tā trīs dienas. Jūs teiksiet, tas izklausās pēc īstas dzeršanas, bet tomēr alkohols izskaloja no ķermeņa etilēnglikolu un glāba cilvēka dzīvību.

Noslēgumā – alkohols ir labs, ja to lieto ar prātu.

Autors: Zigmunds Krūčis

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *