autors: Roberts Rutks

Mazliet vairāk kā pirms gada vecā kluba „Alcatraz” vietā, Krišjāņa Barona ielā 88, atvērās jauns klubs. Precīzāk „afterparty” klubs, kurš vairāk specializējas pārsvarā uz cilvēkiem, kuri pēc trakās nakts uzdzīves Rīgas sirdī vēl nav gatavi doties mājup, un vēlas turpināt iesākto ballīti līdz pat dienas vidum. Šī kluba darba laiki ir arī ļoti pateicīgi tieši priekš izklaides industrijā strādājošajiem, jo šie cilvēki pārsvarā strādā tikai naktīs, un ir diezgan problemātiski atrast vietu, kur arī no rīta puses iespējams patīkami pavadīt laiku un izlikt sakrājušos enerģiju.

Rīgā ir tikai divi klubi, kuri specializējas tieši uz „afterparty” organizēšanu, t.i. „Jameson” un manis aprakstītais „EdHardy Club”.

„Edhardy Club” dresscode nemainīgi ballīšu tematikai vienmēr bijis kreatīvs, t.i. jo spilgtāk, košāk, fascinējošāk Tu izskatīsies, jo pamanāmāks uz apkārtējo fona Tu būsi. Ballīšu tematikas šeit nu ir visdažādākās, sākot no dušas izpriecām un militāra stila ballītēm līdz pat vijoles un saksofona spēlmaņiem un iluzionistiem. Vecuma ziņā varu teikt, ka šajā klubā apgrozās puslīdz jau diezgan pieredzējuši cilvēki, vecumā no 20 līdz pat 35. Tautas pieplūdums klubā ierasti vērojams sākot jau no 6 rītā, un turpinās līdz pat kluba slēgšanai, un kopumā apmeklētība klubam ir pat ļoti laba.

Bāra iekārtojums un dizains ir izstrādāts ļoti moderni un precīzi, no iepriekšējā kluba ir atstātas tikai cietumveidīgās metāla durvis un kabīnītes labierīcībām.  Pie ieejas klubā atrodas garderobe, kura ļoti noder ziemas mēnešos. Klubā ir izveidotas 2 izolētas zāles – „go-go” zāle un „chillout” zāle, un katrai zālei darbojās arī savs bāriņš.  Bāri ir izveidoti tādā mazliet eksotiskā pludmales stiliņā.

Runājot par alkoholiskajiem dzērieniem, tad tie šeit ir atbilstoši katram sevi cienošam bāram, sākot no šņabja līdz konjakam. Kokteiļi piedāvājumā gan nav diez ko plašā izvēlē, bet tomēr apmierinoši, jo šeit Tu vari pasūtīt tāda veida kokteiļus kā „Mai Tai”, „Zemeņu Daiquiri”, un pat „Ed Hardy”

Bārmeņi šajā klubā strādā  pietiekoši ātri, lai neviens nakts dzīves baudītājs nepaliktu bez sava iemīļotā kokteiļa, un pie tam arī šajā steigā nepiemirst par kādu acīm tīkamu triku un, pašsaprotami, ka arī smaidu sejā!

Kluba adrese, K. Barona iela 88, Rīga

http://www.edhardyclub.lv/