Bar.lv bārmeņu skola ir vienīgā Latvijā, kurai papildus galvenai mācību telpai ir speciāla flaira zāle. Telpa ir aprīkota ar gumijas grīdām.

Kurss notiek pēc speciālas metodikas, kas rezultātā ļaus Tev izkopt kustību koordināciju, un aiz bāra letes izskatīties vizuāli un tehniski pievilcīgam. Mācību laikā trenēsiet darba tehniku ar šeikeri un ledu, pudeļu pārmetienus, ieliešanas veidus. Pirmo treniņu laikā Tu iemācīsies žonglēt, kaut arī nekad mūžā to neesi darījis. Flaira kurss ir izvēles priekšmets, kurš notiek paralēli pamatmācībām un ir BEZMAKSAS. Piedāvājam arī padziļināto Flaira kursu, kas paredzēts bārmeņiem ar flaira iemaņām, sagatavosim tevi bārmeņu sacensībām. Vairāk par flaira aktivitātēm un video skaties Facebook lapā.

Palielinoties bāru un klubu savstarpējai konkurencei, darba devēji sāk meklēt jaunas iespējas, kā piesaistīt klientus. Viņiem ir vajadzīgi flaira bārmeņi jeb bārmeņi, kuri ieinteresē klientus, virtuozi mētājot pudeles un glāzes, žonglējot ar ledus gabaliņiem un savā darbā liekot akcentu uz savdabīgu dzērienu pasniegšanu.

Piekļuve flaira treniņu zālei ir arī brīvdienās un bezmaksas! Ja vēlies, nāc un darbojies ārpus mācību laika!

Darbs nakts klubā ir vislabāk apmaksāts. Vidējā alga nozarē 1 300 Eur par 15 darba dienām. Darbs galvenokārt nedēļas nogalēs, var apvienot ar studijām. Disko klubu bāros nav viegli nokļūt. Priekšroka tiek dota bārmeņiem, kuri pieprot flaira elementus. Pudeles darba intervijā tev neliks mētāt, taču, ja būsi apguvis ‘flaira’ pamatus, tas būs apliecinājums, ka esi gatavs strādāt ātri. Izvēlies bārmeņu skolu, kur pasniedz ‘flaira’ nodarbības. Tas ir aizraujoši!

Aplūkot pilnu mācību programmu