FonoKlubs – Cēsīs | Bar.lv

Kur cilvēki dodas piektdienas un sestdienas vakaros Cēsīs? Atbilde tālu nav jāmeklē, tas ir FonoKlubs, kura adrese ir Cēsīs, Rīgas iela 47.

Nedaudz par bāra iekšieni. Bāra izvietojums nav paredzēts lielam cilvēku skaitam, tāpēc brīžiem aktīvo jauniešu dēļ nav īsti vietas, kur apgriezties, tāpēc pēc dzēriena rindā nākas gaidīt krietns laiciņš. Arī galdiņu skaits ir ierobežots, tev noteikti paveiksies, ja laicīgi atradīsi vietu, kur draugu lokā pasēdēt. Tomēr tas neattur jauniešus tur justies labi un, varbūt tieši dēļ šaurības, jaunieši FonoKlubā var justies kā ļoti pazīstamā un mīļā vietiņā. FonoKlubā satiekas dažādi mūzikas žanri, un atšķirīgi cilvēki, tāpēc par brīnumaināko tiek uzskatīts tieši tas, ka visi tur dzīvo saticīgi, neskatoties uz to, ka, visticamākais, viņi ir svešinieki un, iespējams, uz ielas viņi viens uz otru pat neatskatītos, un ieraugot īpatnējo izskatu, varētu izteikt nepatīkamus komentārus. Tomēr FonoKlubā šīs lietas noliek malā, tas liek manīt par tur virmojošo harmoniju.

FonoKlubs vasaras sezonās organizē ievērojamu festivālu – Fonofestu. Uz Fonofostu brauc cilvēki no visām Latvijas malām. Festivāls ilgst 2.dienas, tāpēc cilvēkiem ir iespēja Fonofesta teritorijā izvietot telti, tiek būvētas telšu pilsētiņas, kur atpūtnieki tusējas visu festivāla laiku. Lai katram apmeklētājam būtu iespēja baudīt sev iemīļotu mūzikas žanru, Fonofesta organizatori ir parūpējušies par četrām skatuvēm, uz kurām uzstājas atšķirīgi mūzikas izpildītāji. Kā jau jauniešu, pasākumā visiem iemīļots ir alus, protams, arī citi alkoholiskie dzērieni plūst aumaļām. Ja esi jauns, patīk dejot, dziedāt, labi pavadīt laiku ne tikai ar draugiem, bet arī ar citiem cilvēkiem un ļauties piedzīvojumiem, tad šis pasākums ir priekš tevis.

Ja dodies izbraucienā pa Cēsu ielām, īpaši vakaros, ieteiktu tev pavadīt lielisku laiku Cēsu FonoKlubā. Forša mūzika un atsaucīga sabiedrība tevi gaidīs. Tiksimies FONO!

Un ja ieradīsies tur 22:00 tad veselu stundu varēsi baudīt alu par 60santīmiem,tā saucamā laimīgā stunda un pa šo stundu tu tiešām kļūsi laimīgs, bet ja gadās nokavēt tad nāksies atvadīties no 1.Ls.

Mareks Ašmanis.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *