Fontaine Palace ir vadošais dzīvās mūzikas klubs Latvijā, kurš dibināts 2004. gadā. (Pēc ugunsgrēka pilnībā atjaunots 2010.) Šajā klubā, kurš ir ar ietilpību līdz 600 cilvēkiem, uzstājas mūzikas grupas no visas pasaules. Klubs, kurš ir daļa no Fontaine Hotel Royal viesnīcas, ir izveidots vecā noliktavas ēkā, kuras gars spilgti kontrastē ar tagadējo interjeru. Tas ir pilns ar karaliskām mēbelēm un zeltā krāsotiem stila elementiem, kuri liks Jums justies kā karalim. Ko Jūs teiktu, ja pusdienojot vai baudot kādu no klubā piedāvātajiem dzērieniem, tronim līdzīgās mēbelēs, Jūsu galdiņam blakus uz sarkana samta paklāja mierīgi gulētu milzīga zelta krāsas lauva? Tāds ir viss šī kluba ekstravagantais un bagātais dizains, kurš rada patīkamas emocijas. Liels pluss visam ir tas, ka nav “pārbāztības sajūtas”- klubs ir ļoti pārdomāts ar ērtiem dīvāniem un galdiņiem. Ieejot klubā uzreiz var just, ka interjers ir izveidos tā, lai cilvēki gribētu atgriezties vēl un vēl. Apkalpojošais personāls Jums tuvosies ar smaidu sejā un laipnu, izpalīdzīgu roku, ja tāda būs nepieciešama. Arī bārmeņiem, kuri ir vienmēr smaidoši un atraktīvi, Jūsu vārds būs likums. Tiek piedāvāti vairāki varianti, reklamējot dzērienu dažādību. Tā kā ēdienu un dzērienu kartes reizi sezonā tiek mainītas, dažādības netrūkst.

Mūzikas programmas izvēle ir plaša-sākot no džeza līdz smagajam metālam. Klubs piedāvā dzīvās mūzikas pasākumus gandrīz katru vakaru, kā arī iknedēļas filmu vakarus pirmdienās. Vasarās klubam atveras arī āra terase, kura ir ļoti iecienīja ne tikai liepājnieku, bet arī tūristu vidū.  Lielu popularitāti tieši pēdējos gados ir guvis vasaras vidū rīkotais Fontaine festivāls, kurš noris kluba teritorijā un pulcē visdažādākos cilvēkus no visām pasaules malām un vecuma grupām.

Atrodoties pašā Liepājas centrā, līdzās romantiskajam kanālam, šis klubs ir ieguvis nedaudz noslēpumainu pieskaņu, tomēr ikdienā caur to izplūst ļoti daudz cilvēki, kuri novērtē tā atvērtību 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā un 365 dienas gadā.

Ja koncerti un klubu dzīve jums nav sveši, šeit ir Jūsu paradīze.

Fontaine Palace Dzirnavu 4, Liepāja, Latvija http://www.fontainepalace.lv

Autors: Elvijs Šēns