“Gemoss” izveidojis jaunu veikalu-noliktavā Ropažu ielā – Bar.lv

“Gemoss” izveidojis jaunu veikalu-noliktavā Ropažu ielā

Bāru, restorānu un viesnīcu aprīkojuma tirgotājs “Gemoss” izveidojis jaunu veikalu-noliktavu, kas atradīsies Rīgā, Ropažu ielā 63, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja uzņēmuma pārstāvis Inguss Reizenbergs.

Jaunās tirdzniecības vietas platība būs 400 kvadrātmetri, un tajā apmeklētājiem tiks piedāvāts bāru, restorānu un viesnīcu nozarei nepieciešamais preču klāsts.

Tāpat tajā būs pieejamas preces konditorejas uzņēmumiem. Piedāvājumā būs konservi, garšvielas, sīrupi un bakalejas preces. Kā jaunums šajā veikalā-noliktavā būs sveramo riekstu, sēklu un žāvētu augļu stends. Katru dienu jaunajam veikalam tiks piegādāta svaigi grauzdēta kafija.

Tirdzniecības vietas izveidē ieguldīti 100 000 latu. Veikals-noliktava radīs septiņas jaunas darba vietas, un prognozēts, ka to apmeklēs ne tikai Vidzemes reģiona uzņēmumi, bet arī Teikas, Juglas, Purvciema, Ķeizarmeža, Mežaparka un citu rajonu bāri, restorāni un kafejnīcas.

“Specializētais veikals bāriem un restorāniem Mūkusalas ielā 73 ir kļuvis par šauru un svētku periodā klientiem nereti nākas stāvēt rindā. Tika apsvērta iespēja būvēt jaunu ēku, bet tas tikai daļēji atrisinātu problēmu. Loģiskāk ir pietuvoties klientiem citā Rīgas daļā, ietaupot klientu laiku un izmaksas,” skaidro “Gemoss” vadītāja Ieva Treija, piebilstot, ka tirdzniecības vieta Mūkusalas ielā turpinās darboties.

Svinīgā atklāšana notiks 16.maijā plkst.13. Tajā piedalīsies arī Latvijas Bārmeņu federācijas, Pavāru kluba un vairāku ēdināšanas uzņēmumu pārstāvji.

“Gemoss” dibināts 1993.gadā un Latvijas tirgū pazīstams kā bāru, restorānu un viesnīcu aprīkojuma tirgotājs, kā arī viens no lielākajiem riekstu un žāvēto augļu importētājiem Latvijā, kura produkcija tiek tirgota ar zīmolu “Zelta rieksts”.

Kārlis Pots

Nozare.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *