“Jaunā viļņa” laikā par 62% auguši “Latvijas balzama” pārdošanas apjomi Jūrmalā – Bar.lv

“Jaunā viļņa” laikā par 62% auguši “Latvijas balzama” pārdošanas apjomi Jūrmalā

Konkursa “Jaunais Vilnis” laikā AS “Latvijas balzams” veikalos Jūrmalā pārdošanas rādītāji nepilnas nedēļas laikā palielinājušies par 62% salīdzinājumā ar vienas nedēļas vidējiem pārdošanas apjomiem jūnijā.

Kā informēja uzņēmuma pārstāve Dana Hasana, jauno izpildītāju konkursa laikā no 23.jūlija līdz 29.jūlijam “Latvijas balzama” specializētajos dzērienu veikalos Jūrmalā visvairāk pirkti dažādi sidri, kokteiļi, dzirkstošie vīni un arī “Rīgas Melnais balzams”.

“Patērētāju izvēli noteica vasara un siltais laiks. Populārākie kokteiļi bija “Dins”, “Dins Lemon Lime”, kā arī dažādi kokteiļi uz “Melnā balzama” bāzes. Populārāko produktu sarakstā šajā nedēļā bija arī klasiskais balzams un “Rīgas Melnais balzams ar upeņu garšu”, kā arī “Rīgas šampanietis oriģinālais”, norādīja uzņēmuma pārstāve.

“Latvijas balzams veikali” ir alkoholisko un bezalkoholisko dzērienu veikalu tīkls Latvijā, kas dibināts 1991.gadā un ieder “S.P.I. Group” grupas uzņēmumam SIA “Bravo”. “Latvijas balzama” veikali klientiem piedāvā alkoholisko dzērienu, tabakas izstrādājumu, saldumu un suvenīru klāstu. Uzņēmumam pieder 52 veikali – 36 veikali Rīgā, 15 veikali lielākajās Latvijas pilsētās, savukārt Lietuvā ir 25 “Bravo Alco” veikali.

Kā ziņots, “Latvijas balzama” auditētais apgrozījums pērn bijis 46 miljoni latu, liecina uzņēmuma paziņojums “NASDAQ OMX Riga” biržā. Tas ir 12% samazinājums salīdzinājumā ar 2010.gada auditēto apgrozījumu – 52,25 miljoniem latu.

Uzņēmuma auditētā peļņa pērn bijusi 3,65 miljoni latu salīdzinājumā ar 3,92 miljonu latu peļņu 2010.gadā.

“Latvijas balzams” dibināts 1900.gadā, esošo nosaukumu ieguvis 1970.gadā. Uzņēmums ražo vairāk nekā 130 dažādu nosaukumu dzērienus.

“Latvijas balzama” lielākais akcionārs ir kompānija “SPI Regional Business Unit BV”, kam pieder 89,53% akciju.

Ingrīda Mičāne
Nozare.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *