Jauns risinājums pasūtījumu pieņemšanā restorānos | Bar.lv

Jauns risinājums pasūtījumu pieņemšanā restorānos

Mobilās ierīces un tehnoloģijas ir kļuvušas par mūsu dzīves neatņemamu sastāvdaļu. To vienkāršā izmantošana, ērtā piekļuve informācijai, kā arī kompaktie izmēri kalpo ne tikai kā personīgais palīgs, bet arī kā ērts darba rīks. Uzņēmums „UCS”, līderis restorānu biznesa automatizācijas sistēmu ražošanā, jau vairākus gadus piedāvā mobilos risinājumus sabiedriskās ēdināšanas iestādēm. Šodien uzņēmums„UCS” ienāk tirgū ar jaunu, pēc cenas, pakalpojumu pieejamības un ērtās lietošanas revolucionāru mobilo risinājumu, kas darbojas uz kompānijas Apple (iPod Touch 4G) mobilās iekārtas bāzes. iPod termināls ievērojami samazinājis barjeru mobilo tehnoloģiju izmantošanā – tagad tā ir pieejama jebkuram uzņēmumam.

Atšķirībā no tradicionālās pasūtījumu pieņemšanas tehnoloģijas, mobilās tehnoloģijas lietošanai ir vairākas priekšrocības:

 – Atsakoties no papīra blociņu izmantošanas, samazinās operāciju skaits pasūtījumu pieņemšanas laikā;

– Pārnēsājamo terminālu izmantošana nodrošina pakalpojumu ātruma un pārdošanas apgrozījuma palielināšanu un pakalpojumu kvalitātes uzlabošanu;

– Veicot pasūtījumu tieši pie galdiņa, viesmīlim ir iespēja uzreiz precizēt klienta vēlmes un samazināt kļūdu skaitu pasūtījuma ievades procesā;

– Portatīvie termināli ir neaizstājami tādiem restorāniem, kur tīkla vadu montāža nav iespējama (piemēram, vasaras kafejnīcās);

– Iespējams izmantot kopā ar RK-Order programmatūru (elektroniskā ēdienkarte).

Tādējādi viesmīlis, pieņemot pasūtījumu ar mobilo terminālu palīdzību tieši pie galda, redz operatīvās informācijas datus par konkrētiem ēdieniem un esošām akcijām, nodrošina pasūtījuma pieņemšanas maksimālu ātrumu un precizitāti. Viesmīlis netērē laiku ceļam līdz kases sistēmai un gaidot pie stacionārā termināla, lai ievadītu pasūtījumu kases sistemā, bet gan apkalpo viesus.

Pēc „Cornel I University” pētījumu datiem, vislielāko neapmierinātību restorānu apmeklētājiem izraisa ilgstoša pasūtījumu pieņemšanas un rēķina apmaksas ilgstoša gaidīšana. Uzņēmuma„UCS” mobilais termināls palīdzēs atrisināt šos uzdevumus un atbrīvot viesus no kaitinošās gaidīšanas. .

Pasūtījumu veikšanai tieši pie galdiņiem ir nepieciešami sekojošie komponenti: mobilais piezīmjdators iPod Touch 4G, stacionārais kases termināls un ierīce, kas nodrošina saziņu starp portatīvo un stacionārās sistēmas elementiem ar Wi-Fi datu pārraidi. Diapazons bezvadu sakariem brīvā dabā ir līdz 500 m. Telpās uztveršanas attālums ir atkarīgs no sienu materiāla un biezuma. Lai nodrošinātu stabilo radio sakaru starp  iPod touch 4G un galveno sistēmu, var izmantot vairākas WiFi signāla pastiprināšanas ierīces. Šī tehnoloģija ir savienojama ar R-Keeper V6 un R-Keeper V7 kases sistēmas versijām.

Jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt SIA „UCS” menedžeriem pa tālr. 67409470.

http://www.ucs.lv/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *