Kā man gāja bārmeņu skolā | Bar.lv

Nekad neaizmirsīšu to dienu kad beidzot saņēmos un aizsūtīju pieteikumu kursiem. Tas notika vienkārši..ar draugu sēdējām, apspriedām dažādas tēmas un viņš ieminējās par Bar.lv. Ilgi nedomājot teicu: “ejam!”
Ideja par iestāšanos Bar.lv bārmeņu skolā manī mita gandrīz 3 gadus. Kas mani tik ilgi atturēja? Iespējams bailes vai kas cits, taču uzzinot, ka paziņa tēmē tur pat, sapratu, ka beidzot tas ir jādara. Lai vai kā, šobrīd esmu kursu finiša taisnē un neesmu nožēlojis ne minūti.
Kursu sākumā protams bija neliels uztraukums gan par to kāds būs skolotājs, kādi būs kursabiedri un kā vispār ies mācībās.
Taču jau pirmajā dienā pamaniju to, ka humora izjūta šajā telpā netrūka ne vienam un ātri iejutos. Tā nu sākām mācības. Gāja visādi. Bija tēmas, kuras mani ne pārāk saista, ieskaites, kuras grūtāk nolikt, bet saliekot visu kopā esmu ļoti priecīgs ka izvēlējos tieši šo ceļu. Ieguvu jaunu pieredzi, jaunas paziņas, kopumā ļoti patīkami un lietderīgi pavadīju laiku. Pat negribas ticēt, ka jau ir pagājuši 2 mēneši un bārmeņa diploms ir rokas stiepiena attālumā.
Liels paldies kursabiedriem, bet LIELĀKAIS PALDIES vislabākajiem skolotājiem.

Raitis Fišers

https://www.facebook.com/raitis.fishers

Darbavieta: Semarah Hotel Lielupe

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *