Lloyds No.1 Bar Basingstokā (Basingstoke) – Bar.lv

Lloyds No.1 Bar ir restorānu/bāru tīkls, kas ir attīstījies lielākajā daļā Lielbritānijas pilsētu. Šoreiz īsumā par Lloyds No. 1 bāru Basingstokā (Basingstoke), netālu un Londonas. Darbdienās, laikā no 8:00 līdz 12:30 klienti var nobaudīt šefpavāra veidotos ēdienus par ļoti draudzīgām cenām, bet piektdienu un sestdienu vakaros šis mierīgais restorāns pārtop klientu pārpildītā bārā ar plašu deju placi. Iepriecina fakts, ka ieeja ir bezmaksas.

Viens no īpašajiem bāra piedāvājumiem ir Bullet vodka mix. Tie ir seši dažādu garšu vodkas šotiņi. Cena – 7.50 mārciņas. Kā arī personas, kurām apmeklējuma dienā ir dzimšanas diena, uz bāra rēķina saņem pudeli dzirkstošā vīna. Piedāvāto dzērienu klāsts ir pietiekami plašs. Tiek piedāvāti 8 dažādi alus veidi, vairāk kā 100 kokteiļi un alkoholiskie dzērieni tīrā veidā.

Lloyds bārā bārmeņi strādā profesionāli un ātri. Vienīgi brīžos, kad ir vislielākais klientu pieplūdums, izpildījums nav tik izcils, kaut gan to kompensē darba ātrums un vienmēr smaidīgā apkalpošana. Telpas ir pietiekami plašas, lai visiem būtu vieta, kā arī aiz bāra letes atrodas vairāk nekā pieci bārmeņi, kas neliks klientiem pārāk ilgi gaidīt. Regulāri tiek veidotas dažādas tematiskās ballītes, kā arī katru piektdienas un sestdienas vakaru spēlē DJ.

Par drošību bārā atbild spēcīga izskata apsargi, kā arī stingri tiek kontrolēta nepilngadīgo atrašanās bāra telpās. Viens no mīnusiem ir darba laika ierobežojums. Piektdienās un sestdienās bārs ir atvērts tikai līdz pulksten 2:00 naktī, kā jau lielākā daļa bāru Lielbritānijā. Šeit nedarbojas „vaļā līdz pēdējam klientam” politika, kā tas ir Latvijā.

Lielākā daļa Basingstokas iedzīvotāju ir atzinuši šo par iecienītāko izklaides vietu pilsētā. Kā arī šī ir pirmā vieta uz kurieni tiek aicināti tūristi, kuri ieradušies pilsētā un vēlas labi pavadīt brīvdienu vakarus.

Autors: Gatis Vītols

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *