Mahiki bārs Londonā – Bar.lv

Mahiki- bārs, klubs, kurš atrodas Londonas centrā, strādā no pirmdienas līdz sestdienai no 17.30-3.30. Mahiki ir divi stāvi un tas ir viens no iecienītākajiem galapunktiem kokteiļu mīļotājiem. Pa dienu vaļā ir otrais stāvs, kur atrodas bārs, bet pēc pulksten 23.00 tiek atvērts pirmais stāvs, kur atrodas klubs.

Ieejot bārā pirmais, ko ieraugi ir interesantais dizains , kas veidots atbilstoši bāra virzienam. Bāra tiek radīta atmosfēra, ka tu atrastos kādā eksotiskā, siltajā zemē. Gar sienām palmas, dažādi zālaugi, masīvas statujas, maskas. Arī paši kokteiļi bārā ir interesanti, tie pat tiek pasniegti piemērojot attiecīgus kokteiļu rotājumus un tropisku noskanu radošos traukos. Kā piemēram, kokteilis Mahiki Treasure Chest , kas tiek pasniegts iekša dārgumu lādē. Kokteilis Coconat Grenade tiek pagatavots un pasniegts svaigi izgriezta kokosrieksta čaulā. Arī paša bāra lete tiek dekorēta tropiskās noskaņās un pie bāra ir novietoti bambusa koka bāra krēsli, kuri pēc 22.00 tiek novākti, un bāra telpa tiek atbrīvota dejošanai, kura cilvēki uzkavējas līdz pulksten 23.00, kamēr tiek atvērta kluba daļa, kura tik radīta draudzīga atmosfēra, nenošķirot VIP no parējās publikas. Apkalpojošais personāls ir ģērbušies attiecīgi bāra tropiskajai noskaņai- puķainos, spilgtu krāsu havajas stila kreklos un melnās biksēs.

Kad pulkstenis rāda 23.00 tiek vērts vaļā Mahiki pirmais stāvs, kur dizains ir veidots tādā pat stilā kā bārā. Bet, lai tiktu klubā nepieciešami ielūgumi vai ari jāmaksā ieejas maksa- apmēram 20 Ls un jums jābūt koptam, labi ģērbtam, lai jūs ielaistu klubā. Kluba apsardze individuāli izvērtē publiku. kas tiks ielaista un netiks ielaista klubā. Kad tiksiet klubā, jūs sapratīsiet kāpēc, pilnīgi jebkurš no ielas tikt iekšā nevar. Ar savu neparasto dizainu, interesanto atmosfēru un smalki pārdomāto servisu, Mahiki ir daudzu slavenību un turīgu cilvēku iecienīta izklaides vieta. Biezi vien pie kluba izejas pulcējas paparaci pulciņš, kuri cer iemūžināt kāda pasaules slavu iemantojuša mākslinieka izklaides dzīvi. Klubā tāpat kā bārā dzērienus iespējams nobaudīt dažādos interesantos veidos. Dažu dzērienu pasniegšana vakarā, izskatās daudz efektīvāka nekā pa dienu, tas attiecas uz dzērieniem, kas tiek aizdedzināti pirms pasniegšanas.Ja jums ir iespēja nokļūt Londonā, noteikti iesaku aiziet un
nobaudīt kādu no interesantajiem kokteiļiem, un neatkārtojamo atmosfēru, kas valda Mahiki.

Autors: Mārcis Zarāns

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *