Miit kafejnīca Rīgā | Bar.lv

Visdrīzāk, ka, pārvietojoties pa Lāčplēša ielu, būsiet pamanījuši vietu ar velosipēdiem (starp Brīvības un Baznīcas ielu) tur atrodas MiiT. Pa dienu tur var pirkt un labot riteņus vai nākt ēst, bet vakarā sēdēt, dzert, dejot, rullēt un izklaidēties. Oficiāli vieta ir veloveikals /darbnīca / kafejnīca/ bārs / atpūtas stūrītis un dizaina studija.

MiiT ir izveidojuši 3 džeki – Raivis, Gundars un Andris, kuri iepriekš bijuši pārdošanas speciālists, vides reklāmas plānotājs un reklāmas aģentūras projektu vadītājs, un vienkārši nolēmuši darīt to, ko vēlas. Turklāt MiiT ir viens no nedaudzajiem, kam vizuālos materiālus veido viens dizainers – ir piestrādāts gan pie weba, gan plakātiem uz ielām un interjera.Nosaukumu šim jaunajam projektam nebija grūti izdomāt,viņi izvērtēja daudz variantus,līdz apstājas pie vienkāršā,bet multifunkcionālā Miit,kas nozīme gan miit pedālus,gan kā satikšanās vietu.Dizains Miit kafeinīcai ir ļoti interisants un unikāls.Dizaineru sauc Edgars Rodiņš.Katru reizi tur var redzēt kaut ko jaunu.Pie sienas ir piestiprināti Fix riteņi daudzās krāsās.Ka arī ir lielas un spilgtas gleznas,kas ir uzzīmēti ar eļļas krāsām.Tieši man patīk tur atrasties Ziemassvētku laikā.Tajā laikā tur ir ļoti mājīgi,viss ir dekorēts,skan
Ziemassvētku mūzika.Var pasēdēt mierīgi mīkstos krēslos ar garšīgu tēju vaj karstvīnu.Kad ir hokeju čempionāte vai kāda cita sporta spēle,tur var to noskatīties uz liela ekrāna. 7. septembrī 2011 gadā Miit kafejnīcā oficiāli parādījas ēdienkarte. Katru dienu viņiem ir īpašs piedāvājums. Var nobaudīt gan meksikāņu pupiņzupu, gan pastu ar vistu rīvmaizē gan daudz ko citu, cenas ir no 1.50 Ls līdz 3.00 Ls par pusdienām. Var arī palutināt sevi ar šokolādes siera kūku vai klasisko siera kūku ar dzērvenēm, kas ideāli sader ar kapučīno. MiiT espresso dzērienus gatavo tikai no labākajām un svaigākajām kafijas pupiņām, kuras viņiem grauzdē Andris Petkēvičs – Andrito Coffee Roastery grauzdētājs un saimnieks. Un šīs ‘tuvās’ attiecības viņiem ļauj strādāt ar pirms 1-2 nedēļām grauzdētu kafiju- ideālu priekš espresso pagatavošanas. No dziērienkartes var nobaudīt karstos dzierienus. Piemēram espresso, americano vai cappuccino tur maksā vienu latu. Latte un mocha vienu latu un desmit santīmus un tēja maksā 0.50 Ls. Ja runāt par alkoholiskiem dzērieniem, tad var nobaudīt gan gaišo Bryuvers alu gan Valmiermuižu gan stipros dzierienus kas maksā 2.40 Ls gan vīnu no 7 līdz 10 ls par pudeli. Ja salīdzināt ar citām vietām,tad varu pateikt,ka tie ļoti neatšķiras. Tikai karstiem dzērieniem iz diezgan mazas cenas. Miit kafejnīca stradā darbdienās no 10.00 līdz 23.00, bet piektdien un sestdien līdz pat pieciem no rīta. Diezgan bieži tur var redzēt un noklausīties mūziku no populāriem didžējiem no visas Latvijas un citām valstīm.Apmēram 2 reizes mēnesī sestdienās tur var noskatities un pat būt par dalībnieku Ruļļu ciņās. Tas ir sacensības par ārtumu uz velosipēdiem,kas stāv uz vietas. Katru reizi sacīnšas apmēram 25 cilvēki,uzvarētaji saņem lielu picu no čili picas, red bull paku un kaut ko priekš sava riteņa.Vasarā Miit paplašinās un atvēras terase pagalmā. Ko var pateikt par mīnusiem, gribētos redzēt plašāku dzierienkarti ar visādam kokteiļiem. Arī atrašanas vieta ir laba,bet ja cilvēks par to nezin, tad to ir diezgan grūti pamanīt. Bet pamanīt to vajag, jo vieta patiesam ir interisanta un origaināla.

Autors: Viktorija Rusakova

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *