Nicolas Sant-Jean, Francijas labākais flaira bārmenis. – Bar.lv


Dzimis 28.02.1974 gadā, Francijā.
Studējis ģeorāfiju universitātē.
1996 gadā viņš spontāni nopirka biļeti uz Angliju vienā virzienā, kur vēlējās piepildīt savus mērķus: apgūt angļu valodu un kļūt par bārmeni. Viņam tas arī izdevās.

Pirmā darba vieta – bārs Soho, Londonā.
Viņa flair stils ļoti atšķiras no pārējiem bārmeņiem. Nicolas savas kustības izdomā, skatoties uz apkārtējiem cilvēkiem – kā viņi pastaigājas, dejo, dara savu darbu.

Sasniegumi: Pasaules čempions flair sacensībās 2001 – Dubai,
2002 Road House- London, 2004 King of the Ring – Las Vegas,
2004 Freestyle International Tournament – Italy.

Nicolas uzsāka bārmeņa karjeru 1998 gadā. Šo 16 gadu laikā viņš ir kļuvis par vienu no pazīstamākajiem Flair bārmeņiem pasaulē, ieguvis vairākkārtēju pasaules labākā flair bārmeņa titulu, kā arī vairāku apbalvojumu īpašnieks dažādās sacensībās.

2004. gadā viņš atvēra savu flair skolu „FlairMotion”, kas sākotnēji atradās Londonā, bet vēlāk viņš to ir pārvietojis uz savām dzimtajām mājām Francijā. Pateicoties viņa apņēmībai un kaislībai pret savu darbu, viņa skolu pabeidz labākie flair bārmeņi ne tikai Francijā, bet arī visā pasaulē.

Pašu Nicolasu var satikt dažādos pasaules nostūros, kur viņš sniedz savus seminārus, kā arī piedalās aktīvi flair sacensībās dažādās valstīs.
Viņa semināri ilgst aptuveni vienu vai divas dienas un to cena ir ap 100 eiro. Ja arī jūs vēlaties satikt pašu Nicolasu, tad jūs varat sekot viņam oficiālajā mājas lapā http://www.flairmotion.com/, kur un kad notiek semināri.

Autors: Edgars Peregudovs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *