No augusta līdz oktobrim | Bar.lv

Viss sākās pavisam vienkārši, kad vēl strādāju nelielā kafejnīcā. Vasaras vakarā pasēdējām lapenē ar draugiem, un viens uzsāka tematu par bārmeņiem un nākamais ieminējās par Bar.lv skolu Rīgā. Tajā brīdī nepievērsu tam uzmanību.

Nākamajā dienā tomēr uzjautāju atkal un vairāk painteresējos par pašu skolu, dzirdēju pozitīvas atsauksmes, saņēmos, savācu pēdējo naudu un devos no Valmieras uz Rīgu.
Pirmajā dienā bija diezgan traki, atceros, ka nokavēju, jo nepratu vēl manevrēt pa Rīgu. Nezināju kur, kas atrodas. Bet ieejot skolas telpās uzreiz notika klikšķis. Viss bija pozitīvi. Nebija diena, kad nebūtu bijis pozitīvi aizejot uz skolu, sākumā ar Dāvi jokus dzinām, tad Jānis pievienojās un tā mēs trijatā rezonējot pienu, kuriozus stāstījām, lēnā garā savā kompānijā ievilkām Beāti un tad Beāte ievilka iekšā Ivonnu, un katru dienu labi laiku pavadījām. Šī ir vienīgā skola manā dzīvē uz kuru es gāju ar prieku. Mācību ziņā vienmēr bija interesanti un nekad nešķita, ka kaut kas ir lieks vai par maz, vai par daudz, izņemot “fleirs” – tas man negāja pie sirds, tādēļ, ka es vienmēr sevi apšļakstīju ar ūdeni un tad vakarā izmircis sēdēju autobusa pieturā. Nebiju paredzējis, ka iegūšu šādu pieredzi un iepazīšu tik dažādus, bet tomēr interesantus un patīkamus cilvēkus, kuri beigās kļūs par maniem draugiem.

Artis Lotko
https://www.facebook.com/artis.lotko

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *