Par godu Blaumaņa 150 gadu jubilejai “Valmiermuižas alus” izveidojis īpašu alus pudeļu dizainu | Bar.lv

Par godu Blaumaņa 150 gadu jubilejai “Valmiermuižas alus” izveidojis īpašu alus pudeļu dizainu

 “Valmiermuižas alus” izveidojis īpašu alus pudeļu dizainu Rūdolfa Blaumaņa 150 gadu jubilejai un rakstniekam veltītajam teātra festivālam Valmieras drāmas teātrī, informēja VSIA “Valmieras drāmas teātris” sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Peļņika.

No 21.marta līdz 27.martam Valmieras drāmas teātrī notiks jau piektais Rūdolfa Blaumaņa teātra festivāls. Šogad tas norisināsies rakstnieka 150 gadu jubilejas noskaņās, un tas skatītājus priecēs ar deviņām Blaumaņa darbu interpretācijām Latvijas teātru izpildījumā.

Savu interpretāciju par Blaumaņa daiļradi un īpašu festivāla suvenīru piedāvā arī “Valmiermuižas alus”, radot oriģinālu gaišā un tumšā alus pudeļu etiķešu dizainu, kuru rotā ikoniskās “Blaumaņa ūsas”. Peļņika norāda, ka alus dizains par godu literātam radīts pirmo reizi Latvijā.

Rakstnieka darbos sava loma ir bijusi atvēlēta arī alum, atklājot gan tā gaišo un komisko, gan arī tumšo un traģisko pusi, tādēļ īpašajās festivāla etiķetēs ir ietērpts kā gaišais, tā tumšais “Valmiermuižas alus” un uz katra no alus veidiem ir atspoguļots savs stāsts, stāsta Peļņika.

Kā norāda “Valmiermuižas alus” darītavas saimnieks Aigars Ruņģis, – ir gods atbalstīt latviešu teātri, darot to, kas alus darītavai izdodas vislabāk – brūvējot alu. No katras pārdotās oriģinālā dizaina pudeles “Valmiermuižas alus” veltīs 20 santīmus latviešu lugu jauniestudējumiem Valmieras drāmas teātrī.

Teātris ar “Valmiermuižas alus” darītavu sadarbojas kopš tās darbības sākuma, un pērn “Valmiermuižas alus” darītava radīja “Silmaču alu”, kas bija veltījums Valmieras teātra izrādei “Advents Silmačos”, kas tika iemīļots alus baudītāju vidū,  pastāstīja Valmieras drāmas teātra mārketinga direktore Agita Mačuka.

LETA

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *