Pasaules stiprāko alkoholisko dzērienu top 5 | Bar.lv

5.vieta
Armageddon
Šis Skotu alus ir ierakstīts Ginesa rekordu grāmatā kā stiprākais alus pasaulē. Alkohola saturs ir 65%. Šo alu ieteicams dzert mazās dozās. Lai iegūtu nepieciešamo alkohola saturu, tiek veikta speciāla sasaldēšanas fermentācija. Brūvēšanas procesā tiek 100% sasaldēts ūdens, lai iegūtu augstāku alkohola saturu, jo ūdens sasalst, bet spirts nesasalst pie noteiktiem grādiem. Tādējādi tiek atdalīts spirts no ūdens. Alus gatavošanā tiek izmantoti kvieši un auzu pārslas.

 

 

4.vieta
Absints
Alkohola saturs ir 73%. Šajā dzērienā dominējošā garša ir vērmele, kuras sastāvā ir thujone. Liels daudzumu šīs vielas ir arī marihuānā. Vairākās valstīs šis absints ir aizliegts, jo satur šo narkotisko vielu. Lietojot šo absintu ir iespēja satikties ar zaļo feju.

 

3. vieta
Bacardi 151
Ruma sastāvā ir 75,5% alkohola. Šo rumu lielākoties izmanto saldos ruma kokteiļos, lai kokteiļus padarītu stiprākus. Lielais alkohola saturs padara šo dzērienu viegli uzliesmojošu. Uz pudeles etiķetes ir vairāki brīdinājumi, kas brīdina, ka nedrīkst turēt atvērtu pudeli uguns tuvumā.

 

2. vieta
Devil Springs Vodka
Alkohola saturs 80%. Šis dzēriens ir lielisks, lai pagatavotu pats savus dzērienus ar dažādām garšām. Aizliegts dzert vienu pašu, jo augstais alkohola saturs var radīt sāpes un tas ir bīstami.

 

1.vieta
Everclear
Šis ir stiprākais alkoholiskais dzēriens pasaulē. Alkohola saturs 95%.
13 U.S valstīs šis dzēriens ir aizliegts. Ražots no kukurūzas.

 

Autors: Gints Stradiņš

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *