“PepsiCo” dzērienus Latvijā turpmāk izplatīs “SPI Distribution” | Bar.lv

“PepsiCo” dzērienus Latvijā turpmāk izplatīs “SPI Distribution”

Korporācijas “PepsiCo” ražotos dzērienus Latvijā turpmāk izplatīs dzērienu vairumtirgotājs SIA “SPI Distribution (Latvia)”, informēja uzņēmuma pārstāvji.

Līdz šim dzērienu izplatīja “PepsiCo” pārstāvniecība Latvijā.

Parakstītais līgums paredz, ka no aprīļa “SPI Distribution” kļūst par “PepsiCo” dzērienu “Pepsi”, “7UP”, “Mirinda” un “Lipton Ice Tea” oficiālo izplatītāju tirdzniecības vietās. Turpmāk šie dzērieni tiks piedāvāti arī viesnīcām, bāriem, restorāniem un kafejnīcām visā Latvijā.

“”PepsiCo” ir viena no pasaules lielākajām plaša patēriņa preču ražošanas kompānijām, un esam gandarīti, ka būs iespēja strādāt ar šo korporāciju. Piedāvājam klientiem dažādus dzērienus, kuri ir līderi savās kategorijās, tādēļ mērķis ir palielināt “PepsiCo” dzērienu tirgus daļu HoReCa segmenta tirdzniecības vietās un stiprināt to pozīcijas,” sacīja “SPI Distribution” izpilddirektors Valts Ermansons, gan neprecizējot plānotā palielinājuma apjomus.

Kā liecina “Lursoft” dati, “SPI Distribution” apgrozījums 2010.gadā bijis 51,31 miljons latu, kas ir par 0,54% vairāk nekā 2009.gadā, kad uzņēmums apgrozīja 51,03 miljonus latu. Savukārt uzņēmuma peļņa 2010.gadā bija 49 536 lati, kas ir par 15% mazāk nekā 2009.gadā, kad tika nopelnīti 58 734 lati.

2011.gada finanšu rādītājus uzņēmums vēl nav publiskojis.

“SPI Distribution” ir AS “Latvijas Balzams” produkcijas izplatītājs un līdz 2010.gada nogalei bija pazīstams ar nosaukumu SIA “AV&D”.

“Latvijas Balzams” un “SPI Distribution (Latvia)” iekļauti “SPI Group” sastāvā. “SPI Regional Business Unit B.V.” ir 89,53% uzņēmuma “Latvijas Balzams” akciju īpašnieks, kā arī “SPI Distribution (Latvia)” mātesuzņēmuma holdingkompānijas SIA “SPV Distributor” 100% kapitāla daļu īpašnieks.

Ingrīda Mičāne

Nozare.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *