PMK naktsklubs, Namiķos „Pie eglēm” | Bar.lv

PMK klubs tiek uzskatīts par vienu no labākajiem Kurzemē.
Tas atrodas – Saldus novadā, Lutriņu pagastā, Namiķos, „Pie eglēm”. Darba laiks piektdienās un sestdienās no 22:00 – 04:00.
Kādreizējā kafejnīca „Pie eglēm” kopš 2004.gada ir pazīstama kā PMK naktsklubs. Klubā regulāri uzstājas Latvijā plaši pazīstami mūziķi kā Aisha, M.Freimanis, Candy, Linga u.c., kas vēl jo vairāk piesaista cilvēkus gan no Saldus, gan citām Kurzemes pilsētām un uz šejieni brauc pat entuziasti no Rīgas, jo uzskata šo par labu vietu atpūtai.
Bāra mērķauditorija ir jaunieši vecumā no 18 līdz 25, kuru vidū atzītākais mūzikas stils parasti ir t.s. house music.
Klubā var uzturēties līdz pat 400 cilvēkiem, tā ka vietas tur netrūkst, ir arī telpa smēķētājiem ar biljarda galdu.
Organizētāji nereti ir parūpējušies arī par cilvēku izklaidēšanu un iesaistīšanu organizētos pasākumos kā piemēram bārmeņi pārģērbjas hellovīnos par briesmoņiem un tad apmeklētājiem ir iespēja viņus izjokot, ja tas sanāk tad tiek iedots kokteilis pa velti.


Ik pa stundai kursē speciāls busiņš Brocēni-Saldus-PMK un PMK-Saldus-Brocēni. Šis maršruts ir pilnīgi par brīvu un ar šoferi iespējams sarunāt, lai aizved pat līdz mājām, ja esi pārāk pārballējies.
Dzērienu cenas ir salīdzinoši zemas. Ir divi bāri, kur var iegādāties gan alu gan plaši pazīstamos alkohola kokteiļus kā Margarita, Pina Coloda, Bloody Mary un arī kluba īpašo kokteili PMK Special (vodka, energy drink un ledus). Pēc smalkiem kokteiļiem šeit nav pieprasījums, jo jaunieši nav tik izvēlīgi un izglītoti, lai novērtētu kokteiļu daudzveidību. Sagurušākajiem ballētājiem ir iespēja iegādāties kafiju Capuccino, Americano un Cafe Latte. Pati apkalpošana notiek tikai pie bāra nevis pie galdiņiem, bet, kad esi beidzis baudīt kādu kokteili, atnāk laipna oficiante un visu novāc.
Bāra plusi un mīnusi
Manā skatījumā bāram ir ļoti daudz plusi, bet ir arī savi mīnusi un viens no lielākajiem ir tas, ka klubs atrodas ārpus pilsētas – 10 km no Saldus, kas nozīmē, ka pilsētniekiem būs jābrauc ar speciālo busiņu vai arī jāmeklē personīgais šoferis, kas līdz turienei aizvestu. Bāram vajadzētu arī lielāku alkohola sortimentu un vairāk savus īpašos dzērienus, vajag padomāt par smēķētavas gaisa nosūcējiem, jo kad ir daudz cilvēku tie nav savu uzdevumu augstumos. Arī interjers ir salīdzinoši pieticīgs, ar dažiem ādas krēsliem un galdiem, pie kuriem var apsēsties maksimums 4 cilvēki. Nav vienas dominējošās krāsu gammas, bet katrs objekts „dzīvo” pats par sevi.

“Mīnusi”
Atrašanās vieta
Smēķētavas gaiss bieži nonāk nesmēķētāju telpās
Piekasīgi apsargi
Ja klubā nav vietas nelaiž iekšā
Mazs alkohola sortimens
Nestrādā vasarā
Samērā lēna apkalpošana
Interjers varēja būt interesantāks
Nevar nopirkt neko ēdamu (našķus)

“Plusi”
Divi bāri
Biljarda galds
Publikas iesaistīšana aktivitātēs
Par kārtību rūpējas apsargi
Plašas telpas ar lielu ietilpību
Gardarobe ar numuriņiem
Kursē busiņš par brīvu
Var izīrēt telpas
Zemas cenas
Ir sava mājaslapa www.pmk.lv

Kopumā domāju, ka PMK ir vieta, kur atpūsties aktīviem jauniešiem, un tā ir goda lieta un lepnums, kad vari beidzot likumīgi apmeklēt šo klubu, par kuru tik daudz no draugiem nākas dzirdēt.  Jo lielākā un labākā reklāma, kas klubam var būt, ir labas atsauksmes no cilvēkiem.
autors: Kristaps Baltcers

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *