Pasaules pretīgāko kokteiļu tops – Bar.lv

Kokteiļu evolūcija ne vienmēr ir bijusi gluda. Grūti pat iedomāties, kas lieto šos „šedevrus”. Nevarētu teikt, ka minētie kokteiļi ir ļoti populāri, taču atrodas ekstremāli, kuriem iet pie sirds šie bārmeņu „eksperimenti”.

kokteiļa “Betonmaisītājsrecepte
50 ml Irish cream (Baileys)
50 ml Laim augļa sula svaigi spiesta
Kokteilis ir smērā vienkāršs. Savienojiet un baudiet. Būs skābi, būs lipīgi, bet kad receklis spēcīgi pielips pie jūsu smaganām, zobiem un mandelēm, sapratīsiet, ka kokteiļa nosaukums atbilst gaidītajam.

Kokteiļa “Asiņainais tampons” recepte
25 ml viskijs
25 ml vodka
25 ml tekila
25 irish cream (Bailleys)
25 ml tomātu sula
15 ml citronu sula svaigi spiesta
Glāzē ielejiet viskiju, vodku, tekilu, tomātu sulu. Nemaisīt. Uzmanīgi pievienojiet Irish cream, virsū uzspricējiet citronu sulu. Priekā! Grūti iedomāties, kurš ir izdomājis šo vizuāli pretīgo, sarkano recekli.

Kokteiļa “Pīpmaņa spļāviens” recepte
Runā, ka šī kokteiļa garša ir reti pretīga. Ko tad var gaidīt no kokteiļa, kurā vienādās daļās ir apvienots vācu liķieris Jagermeister un majonēze. Manuprāt, labāk pīpēt, nekā iedzert ko tādu…

Kokteiļa “Purva austere” recepte
50 ml viskijs
1 ola
Desh Tobasco mērce
Old fashion glāzē ielieciet jēlu olu, pievienojiet Tobasko, ja vēlaties var pievienot sāli un piparus, pielejiet viskiju. Daži drosminieki iesaka viskiju aizstāt ar džinu – tā esot vēl pretīgāk.

Kokteiļa „Meksikāņu mauka” recepte
50 ml tekila
Desh Tobasco mērce
150 ml šķidrums no konservēta tunča bundžas
Visus komponentus savienojiet highball glazē. Nosaukums salīdzinājumā ar cietiem kokteiļu nosaukumiem ir visumā intriģējošs un eksotisks. Vienīgais nākošā rītā ir iespējamas problēmas, bet kam negādās…Dzer nesteidzoties, Amigos!

Kokteiļa „Motoreļļa” recepte
25 ml Jagermeister
25 ml Piparmētru šnaps
25 ml Kanēļa šnaps
25 ml Kokosa rums
Metode: Kratīt šeikerī un izkāst vienalga kādā glāzē. Komponenti, kas tiek izmantoti šī kokteiļa radīšanā paši par sevi diez vai izsauc asociācijas ar motoreļļu. Atliek tikai tos savstarpēji savienot. Spēcīgs auto darbnīcas aromāts jūs patīkami pārsteigs.

Kokteiļa „Burbona bauda” recepte
25 ml Burbons
25 ml Jagermeister
25 ml Piparmētru šnaps
25 ml Ouzo
25 ml Goldschlager
25 ml Blue Curacao
Visus komponentus savienojiet viskija glāzē. Maldinošs nosaukums liks vilties ikvienu, kurš baudīs šo dziru. Kokteiļa receptē atkal ir Jagermeister, tātad gaidi bēdu. Ja visu izdarīsiet pareizi, tad jāsanāk kaut kam līdzīgam košļājamai gumijai, ļoti sliktā variantā. Šī multi universālā garša radīsim jums patīkamu pārsteigumu, ja 90-to gadu sākumā, kaifojāt no košļenēm „Pedro” un „Donalds Duck”.

Kokteiļa “Zirga sperma” recepte
Grūti pat pateikt, kas šajā kokteilī ir vulgārāks, nosaukums vai kokteiļa sastāvs. Principā nav nekā grūtāka, kā savienot alu ar pienu, pusi uz pusi. Ja esat sajūsmā par šo kokteili, tad jums ir stipri nervi un laba gremošanas sistēma.

Bez komentāriem

foto: chinadayly.cn

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *