Kokteiļbārs ‘’Red Sun Buffet’’ lai gan pastāv tikkai nepilnu gadu, ir neapšaubāmi viens no labākajiem Liepājas bāriem. Bārs izceļas ar plašu izklaides programmu: katru nedēļu bārā notiek dzīvās mūzikas vakari, kino vakari un, protams, foršas ballītes.

„Red Sun Buffet” ir kokteiļbārs, kur var baudīt gardus kokteiļus, un vakarā kātrīgi izballēties, atmosfēra ir harmoniska, bārmeņi – atraktīvi, cilvēki – pozitīvi.

Vasarā bārs atrodas pie pašas jūras, kas var būt labāks par saullēktu un atspirdzinošu koktēli pēc karstas dienas.

Interjers – izteikts lounge bārs. Bārā izvietoti ērti dīvāni, pa kuriem var pavārtīties, izvietoti daudzi televizori, kuri, cik saprotu, paredzēti kino vakariem un protams hokeja translācijām. Bāra lete atrodas tuvu pie ieejas un nedaudz tālāk ir deju zāle.

Bārā pārsvarā skan R&B un house mūzika, deju zāle vienmēr ir pārpildīta, bet neskatotie uz to, visiem vienmēr ir jautri.

Bārā tiek rīkotas tematiskās ballītes, visspilgtāk atmņā palicis – „Avatar party” (bārmeņi tika nokrāsoti viscauri zilā krāsā ) un „Mad circus party” ( bārmeņi tika pārģērbti par klauniem ).

Piektdienas un sestdienas vakaros bārs pārtop par klubu, ieejas maksa netiek prasīta, un manuprāt tas ir liels pluss, kas piesaista klientus, un izkonkurē konkurentus.

Cenas koktēļiemir normālas. Bāru pārsvarā apmeklē jaunieši.

Sakarā ar to, ka uz bāru iet ļoti daudz cilvēku, pa piektdienām un sestdienām tur ir diezgan grūti tikt iekšā, jo bārs ir pārpildīts un tas ka ir garas rindas pie bāra, tas jau ir pašsaprotami.

Ja esat Liepājā un vēlaties kārtīgi izballēties, viennozīmīgi ieteiktu apmeklēt šo koktēļbāru!

Bārs atrodas Liepājā, Pasta ielā 2.

Autors: Kristers Grečs

foto: Edgars Pohevičs www.edgarsfoto.lv