Restorāna Manhattan svinīgā atklāšana Vērmanes parkā | Bar.lv

Restorāna Manhattan svinīgā atklāšana Vērmanes parkā

Vērmanes parka vēsturiskā restorāna ēkā, kuru šobrīd pazīstam kā ēku kompleksu Vernisāžu, tiks atklāts restorāns Manhattan.

Tērbatas iela 2.  (Tērbatas un Merķeļa ielas stūris), Rīga

“Ņujorkas Manhattan komentārus neprasa. Manhattan jau kļuvis par sava veida simbolu tādai pilsētai, kurai ir savs kosmopolītiskais dzīves ritms. Rīgai, kas sevi definējusi par Capital of North dabiska jeb organiska ir sava Manhattan, turklāt Vērmanes parks restorāns savā laikā bija aktīvais Rīgas centrs, kur satikās tā laika aktīvie pilsētnieki un pārrunāja pasaules metropolēs notiekošo, tad Rīga satika Rīgu Vērmanes parka restorānā, tagad Rīga satiek Rīgu Manhattan”, uzsvēra Sergejs Plotņikovs, Double Coffee Manhattan valdes priekšsēdētājs.

Pasākuma atklāšanā muzicēja neosoula, fanka un r&b mūzikas projekts “Soul Emotions”.
Restorāns Manhattan ir Double Coffee pirmais franšīzes uzņēmums Latvijā ar kopējo platību 310m2. Restorāna renovācijā investēti 170 000 eiro. Restorāna dizainu veidojusi arhitekte Gunta Lapiņa. Franšīzes noteikumi ļāvuši Manhattan veidot par restorānu ar pilnīgi atšķirīgu ēdienkarti nekā Double Coffee. Piektdienās un sestdienās Manhattan skanēs dzīvā mūzika.

Avots: http://www.reitingi.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *