Restorāns ASV aizliedz ieeju bērniem līdz sešu gadu vecumam – Bar.lv

Restorāns ASV aizliedz ieeju bērniem līdz sešu gadu vecumam

Restorāns “McDain’s”, kas atrodas Monrovilā Pensilvānijas pavalstī, izraisījis asas diskusijas, aizliedzot ieeju bērniem līdz sešu gadu vecumam. Savu lēmumu restorāna īpašnieks pamato, apgalvojot, ka bērnu skaļumu nav iespējams kontrolēt, raksta “Orange News”. “Šī vieta nav domāta bērniem,” atzina “McDain’s” īpašnieks Maiks Vuiks. Restorāns izsūtījis e-pasta vēstules saviem pastāvīgajiem klientiem, kurās informē par izmaiņām apkalpošanas politikā, vēsta laikraksts “Pittsburgh Post-Gazette”.

“Mūsuprāt, “McDain’s” nav vieta maziem bērniem. Viņu skaļumu nav iespējams kontrolēt, un viņi tik bieži traucē pārējiem apmeklētājiem,” atzīst Vuiks.

Restorāna mājaslapā “McDain’s” tiek reklamēts kā vieta “kokteiļiem un izsmalcinātām pusdienām”, kur valda “izsmalcināta, mierīga un neformāla” gaisotne.

“Mums nav nekas pret bērniem,” piebilda Vuiks, “bet viņu skaļumu vienkārši nav iespējams kontrolēt.” “Varbūt ir restorāni, kurus tas apmierina, bet ne mūs. Es domāju, ka tā ir nepieklājības un savtīguma augstākā pakāpe, tāpēc es ieviesu šādu noteikumu,” viņš piebilda.

Vietējo iedzīvotāju domas par “McDain’s” īpašnieka lēmumu dalās – daļa uzskata, ka pie vainas ir bērnu neaudzinātība, bet citi uzskata, ka vecāki, kuru bērni bļaustās restorānā, ir tie paši cilvēki, kuri publiskās vietās skaļi sarunājas pa mobilo tālruni.

avots: : LA.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *