Restorāns – bārs „Meka” Ozolniekos – Bar.lv

Ja runājam par iecienītām vietām Jelgavā un tās netālā apkārtnē, tad viena no tādām noteikti būtu restorāns-bārs „Meka”.

Restorānā ir ļoti plašs ēdienu klāsts- dažāda veida aukstās un karstās uzkodas, salāti, zupas, kā arī pamatēdieni sākot no vienkāršas karbonādes, līdz dažādiem eksotiskiem ēdieniem. Pavāri ēdienkartē iekļāvuši plašu ēdienu klāstu arī cilvēkiem, kuri nelieto uzturā gaļu. Saldo ēdienu piedāvājums restorānā „ Meka” ar savu daudzveidību ir ne mazāk pārsteidzošāks, kā uzkodu, pamatēdienu un zupu piedāvājums. Pēc manām domām, jebkurš gardēdis vai vienkārši izsalcis apmeklētājs atradīs sev piemērotu ēdienu. Es pats bieži apmeklēju „ Meku” un cenšos katru reizi pamēģināt kaut ko jaunu. Līdz šim visi nobaudītie ēdieni mani pilnībā ir apmierinājuši, kā arī no citiem apmeklētājiem, kas jāsaka, mūsdienu situācijā, ir ne mazums, esmu dzirdējis tikai pozitīvas atsauksmes. Katru ēdienu, kuru var nobaudīt šajā restorānā, man nesanāks uzskaitīt un aprakstīt, jo tad man šis saraksts būtu pārāk garš, vienkāršāk ir atbraukt katram pašam un nobaudīt šeit piedāvāto. Varu vienīgi piebilst, kā liels alus cienītājs, ka grauzdiņi pie alus pagaidām nav labāki baudīti, kā šajā vietā un tam piekrīt ļoti daudzi alus cienītāji.

Bārā pieejamais plašais dzērienu klāsts, patiešām var pārsteigt: trīs veidu izlejamais alus, izlejamais sidrs, kā arī alus pudelēs, tai skaitā arī bezalkoholiskais. Ņemot vērā, ka bārā ļoti iecienīts ir viskijs ar kolu, tad viskijs šeit ir īpaši plašā sortimentā. Kā arī klientus, kas „MEKU” nolēmuši apmeklēt pirmo reizi, varētu pārsteigt plašā vīnu karte, kas noformēta īpaši izsmalcinātā veidā, un pat cilvēkus, kuri vīnu izvēlas nelabprāt, šī vīnu karte varētu uzrunāt pamēģināt, šo īpaši izsmalcināto dzērienu! Ja runājam par sarežģītākiem kokteiļiem, kurus bārmeņi ātri un virtuozi uzjauc, tad populārākie šajā bārā ir „Mojito”, „Pina Colada”, „Zemeņu Daiquipi” un, protams, „Kivi Margarita”.

Bārmeņi un oficiantes vienmēr smaidīgi, neskaidrību gadījumā vienmēr gatavi palīdzēt un izskaidrot visus radušos jautājumus, kas saistīti ar ēdieniem, dzērieniem, kā arī, ja nepieciešams, sniegt kādu padomu vai vienkārši uzmundrināt.

Restorāna interjeru pamatā pavada dažādi elementi no koka, kas rada īpaši dabisku un izsmalcinātu gaisotni, galdi veidoti no īpašām marmīta plāksnēm, ir atdalīti cits no cita ar speciālām ķieģeļu sienām, kā rezultātā pie blakus galdiņiem sēdošie neredz viens otru, radot apmeklētājiem daudz brīvāku un nepiespiestāku gaisotni. Pie sienām piestiprināti LSD televizori, kuros ir iespēja vērot dažādas sporta pārraides, kā arī dažos no tiem vērojama aktuālākā informācija, kas pieejama vai gaidāma „MEKĀ”. Viss restorāns ir izvietots trīs telpās, no kurām viena ir otrajā stāvā, radot iespēju izvēlēties katra gaumei piemērotāko vietu. Gada siltajos mēnešos ēdienu iespējams baudīt arī āra terasē. Kā arī gribētos pieminēt, savdabīgi veidoto bāra leti, kurā izvietoti monitori!

Restorānā nav aizmirsts arī par bērniem. Ēdienkartē ir iekļauti vairāki ēdieni speciāli bērniem, kuri ir interesanti noformēti, piemēram, spageti ezis. Bērniem ir iespēja izbaudīt speciāli ierīkotu rotaļu labirintu vai paspēlēties ar rotaļlietām, kuru klāsts „ Mekā” ir milzīgs. Svētdienu rītos tiek rīkotas dažādas ballītes tieši bērniem ar dažādu pasaku tēlu piedalīšanos.

Piektdienu vakaros vairs nekas neliecina, ka pa dienu „ Meka” ir bijis mierīgs restorāns, uz kuru var doties ar ģimeni. Tas tāpēc, ka ir sākusies ballīte ar speciāli pieaicinātu dīdžeju uzstāšanos, kuri ballīti iegriež līdz pat rīta gaismai un, protams, ar īpašajiem pikanto deju šoviem, kas „MEKĀ” vērojami, jau no pašiem tās rašanās pirmsākumiem, kā arī gadu gaitā papildināti ar jauniem dejotājiem, un īpašiem šova elementiem! Cilvēku gaumju daudzveidībai, ik pa laikam, „MEKA” pievēršas arī klientu izglītošanai, piemēram, piedāvājot cilvēkiem apgūt salsu, kas pieskaitāma, pie vienas no jutekliskākajām un nu jau arī populārākajām dejām! Jāsaka, ka piektdienas „MEKA” mēdz izvērsties, par visnotaļ jautrām un ugunīgām dienām, un ne mazāk neatpaliek, no Rīgas naktsklubu plašā klāsta!

Virtuāli apskatīt restorānu- bāru, kā arī iepazīties ar piedāvājumu un jaunumiem iespējams ieejot http://www.meka.lv/

Autors: Normunds Šaulis

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *