Rīga ļaujas karstasinīgiem kubiešu dejas soļiem | Bar.lv

Gada skaistāko svētku ieskaņā trīs dienu garumā tirdzniecības parkā Alfa norisinājās zīmola Havana Club organizēta neparasta akcija, kuras ietvaros cilvēki tika „ķerti uz izbrīnu”. Aktivitāte Dejo kā Havanā ar salsas deju ritmiem pieskandināja tirdzniecības parku, slēptajām kamerām iemūžinot mirkļus, kuros apmeklētāji, kā arī tirdzniecības parka darbinieki ļaujas karstasinīgiem deju soļiem un gurnu kustībām. To, kā aktivitāte izskatījās no malas, varat aplūkot šeit:

Akcijas ietvaros uz tirdzniecības parka grīdas tika izvietotas uzlīmes, uz kurām uzkāpjot, atskanēja salsas mūzika. Sekojot uzlīmju izkārtojumam, cilvēkiem vienlaikus bija iespēja ne tikai tapt pārsteigtiem un izrauties no savas komforta zonas, bet arī apgūt visā pasaulē un it īpaši jau tveicīgajā Kubā iecienītās dejas pamatsoļus.

Par akcijas norisi īpaši gandarīti ir Havana Club ruma pārstāvji – uzņēmums Pernod Ricard Latvia, kas novērtē Latvijas iedzīvotāju uzdrīkstēšanos atvērties un baudīt apkārt esošos notikumus.

Uzņēmuma mārketinga vadītāja Kristīne Mālniece uzsver: „Esam gandarīti par akcijas Dejo kā Havanā norisi. Slēpto kameru fiksētie kadri, kuros iemūžināta Latvijas iedzīvotāju dejotprasme, par spīti dažādiem stereotipiem apliecina, ka spējam būt kaislīgi un ugunīgi, arī nedzīvojot attiecīgajos platuma grādos. Cilvēki, kuri uztvēra idejas pamatdomu un ļāvās karstasinīgajai dejai, trīs dienu garumā nodrošināja Havanas ielu un kubiešu kultūras dvesmu pasākuma norises vietā. Ar akcijas palīdzību atkārtoti esam akcentējuši Havanas burvību, kā arī kubiešu salsas un ruma baudīšanas tradīcijas, kas šajā vēsajā Latvijas sezonā daudzos spēja atmodināt prieku un aizrautību.”

Par Havana Club 3 Años
Rums Havana Club 3 Años ir prestižākais no visiem gaišajiem rumiem, kas dod nepārspējamu garšas niansi jebkuram kokteilim. Havana Club 3 Años ir izturēts un aromātisks dzēriens ar īpaši vieglu cukurniedru destilātu, ko izmanto jaunu rumu iegūšanā. Šiem rumiem ļauj „atpūsties” baltās ozolkoka mucās, un pēc tam ruma meistari – Maestro Ronero – no tiem izvēlas labākos, ko nogatavina trīs gadus, filtrē un pilda pudelēs. Havana Club 3 Años ir intensīvs aromāts ar vaniļas, karamelizētu bumbieru un banānu akcentiem un nelielu dūmakainu ozola niansi.
Par Pernod Ricard
Pernod Ricard grupa izveidota 1975.gadā, apvienojoties diviem nozares uzņēmumiem. Tā ir ilgstoši un veiksmīgi attīstījusies, pievienojot savam produktu portfolio arvien jaunus zīmolus. Grupā strādā aptuveni 18 000 darbinieku 70 pasaules valstīs.
Pernod Ricard piederošais portfolio sastāv no prestižākajiem nozares zīmoliem: Ballantine’s, Chivas Regal un The Glenlivet skotu viskijiem, Jameson īru viskija, Martell konjaka, Havana Club ruma, Beefeater džina, Kahlua un Malibu liķieriem, Mumm un Perrier-Joüet šampaniešiem, kā arī Jacob’s Creek un Brancott Estate vīniem un daudziem citiem premium klases produktiem.
SIA Pernod Ricard Latvia ir starptautiskā holdinga Pernod Ricard pārstāvniecība Latvijā. Uzņēmums dibināts 1998. gada 7. jūlijā un vairāk nekā trīspadsmit gadu laikā ir kļuvis par vienu no līderiem premium alkohola tirgū Latvijā.
Papildu informācija:

Laura Zatlere
„P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības”
mob.tālr. 2561 7016
e-pasts laura.zatlere@prae.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *