Rīgas labākajos bāros varēs baudīt ABSOLUT INSTRUMENTI kokteili – Bar.lv

Absolut-3ABSOLUT jau daudzus gadu desmitus veiksmīgi sadarbojas ar māksliniekiem un mūziķiem, un šopavasar īpašas attiecības nodibinātas ar Latvijas grupu INSTRUMENTI. Vakar, 21. maijā koncertzālē PALLADIUM norisinājās grupas jaunā albuma PROCRASTINATION prezentācijas pasākums, kura viesiem pirmo reizi tika pasniegts īpašais ABSOLUT INSTRUMENTI kokteilis, kas jau tuvākajā nākotnē būs pieejams labākajos Rīgas bāros.
Kokteiļa ABSOLUT INSTRUMENTI recepte tapusi, organizējot konkursu sociālajā tīklā Facebook, kura lietotāji ABSOLUT Latvia lapas komentāru sadaļā tika aicināti publicēt savas iecerētās kokteiļa sastāvdaļas un proporcijas. Profesionāla bārmeņa vadībā tika izraudzītas piecas gardākās receptes, bet uzvarētāju degustācijas ceļā noteica grupas Absolut-2INSTRUMENTI dalībnieki.
Par kokteiļu konkursa uzvarētāju kļuva Aleksandrs Astaševskis, kura iesūtītā recepte kļuva par vakardienas INSTRUMENTU jaunā albuma prezentācijas pasākuma oficiālo dzērienu.

Absolut-1

 

 

 

 

Kokteiļa ABSOLUT INSTRUMENTI pagatavošana:
Ar stampiņu saspaida ½ laima, ½ citrona un divas tējkarotes brūnā cukura. Pievieno 5 cl ABSOLUT VODKA un pievieno Monin Passionfruit sīrupu. Pieber pilnu glāzi ar ledu, pārlej ar Sprite un samaisa.

Papildu informācija:
Laura Zatlere
„P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības”
mob.tālr. 2561 7016
e-pasts laura.zatlere@prae.lv

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *