Sievietes - Flair bārmenes | Bar.lv

Flair bārmeņi ir tie, kuri izklaidē klientus mētājot un žonglējot bāra piederumus- pudeles, glāzes, šeikerus, liekot akcentu uz interesantu šovu, pasniedzot dzērienus. Katrs bārmenis to uztver citādi- kādam tā ir uzskatāma par mākslas veidu, kādam par sporta veidu vai pat dzīves stilu. Flēra bārmeņi ir sava amata meistari, kuri gājuši cauri ilgām treniņu stundām. Lai kļūtu par izcilu flair bārmeni un sasniegtu augstus rezultātus, ir cītīgi jāmācās un regulāri jātrenējas. Lai gan flair bārmeņi pārsvarā ir vīrieši, vēlos pastāstīt par pasaules slavenām sievietēm- flair bārmenēm.

Viena no pasaulē zināmām bārmenēm ir Naty Peralta, dzimusi Argentīnā. Ar flair nopietni nodarbojas jau 3 gadus, par flair viņa izsakās šādi : „Manuprāt, flair ir ļoti attīstījies īsā laika periodā, ir viegli pamanīt cik daudz stila, elastīguma un sarežģītības pakāpes ir attīstījušās pēdējos 10 gados. Ja agrāk flair bārmenēm pietika ar nelielu šovu, tad mūsdienās ir ļoti jāpiestrādā pie „iespaidīgajiem trikiem” , lai pārsteigtu skatītājus. Nodarboties ar šādu profesiju ir liels izaicinājums, jo tā pavisam noteikti ir uzskatāma par vīriešu nodarbošanos. Es personīgi uzskatu, ka mums ir nepieciešams nedaudz lielāks atbalsts, lai pierādītu pasaulei, ka arī sievietes to var izdarīt! ”

FBC_Female_Flair_top1

Naty Peralta

Milana Kurs ir flair bārmene no Baltkrievijas. Viņa ir 24 gadus veca un ar flair nodarbojas 3 gadus. Kādā intervijā Milana apgalvo : „ Flair priekš manis ir ļoti svarīgs sporta veids, tas attīsta izturību, koordināciju, intuīciju un ātrumu. Esot meitenei šajā sporta veidā ir vieglāk izcelties uz citu fona, jo flair bārmenes pasaulē ir ļoti maz. Es priecājos, ka pēdējā laikā tomēr mūsu ir palicis vairāk. Manuprāt, sieviešu sacensības ir daudz interesantākas, jo daudzas meitenes pēc dabas pudeles mētā daudz vieglāk un elastīgāk, un tas izskatās skaistāk.”

Milana Kurs

Milana Kurs

Autore: Sabīne Gulbe

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *