Šis krodziņš atrodas tieši uz Skroderu ielas, Ventspils vecpilsētā netālu no ostas ielas promenādes. Skroderkrogs ir vieta, kur tiek aicināts ikviens garāmgājējs, kurš vēlas nobaudīt visdažādāko ēdienu klāstu, kurā ietilpst dažādi zivju ēdieni, cūkgaļas, vistas, meža gaļas maltītes, kā arī veģetārās maltītes un dažādi deserti.

Skroderu krogā ir antīka atmosfēra, kuru papildina maigi, neuzkrītoša mūzika fonā.
Šajā krogā galvenais elements ir koks, koka galdi, koka bāra lete, kura ir veidota bez skrūvēm, bet gan uz ķīļa principiem. Griesti ir oriģināli, kādi esot bijuši šajā ēkā no laika gala, telpas papildina dažādi skroderu elementi, kā antīkas šujmašīnas, veci gludekļi, vecmodīgas šķēres rāmīšos pie sienas, interesantākās ir galdu kājas, kuras ir aizgūtas no vecām šujmašīnām.

Šis krogs ir īpašs ar to ka viss tiek gatavots pēc pasūtījuma, tiesa, dažiem klientiem, tas var likties ilglaicīgi, bet ēdienu noformējums, un garša ir iemesls dēļ kā klients ir jau aizmirsis par gaidīšanu un ķeras klāt pasūtījuma kompozīcijai.
Oficiantu profesionalitāte un komunikācija ir teicama, ēdienkartes, tiek pasniegtas atvērtā veidā tieši rokās, tiek piedāvāts kāds dzēriens, uzgaidot pasūtījumu, kā arī pasniegts groziņš ar grauzdētām divu veidu maizītēm, tiek ievērota ēdienu pasniegšanas kārtība, vīna pasniegšanas buķete.

Šis krogs ir paredzēts ikvienam, kurš vēlas aizvest ģimeni lieliskās pusdienās, kā arī pavadīt jauku vakaru kopā ar otro pusīti vai vienkārši ieturēties pusdienās ar biznesa partneriem, šajā krogā arī nav aizmirsts par bērnu stūrīti, kur tie var paspēlēties, pavadīt laiku, līdz ēdiens tiek servēts.
Negatīvo aspektu šeit tiešām maz, pelēkās aukstās sienas, tiek kompensētas ar gaismām un koka elementiem telpā. Cenas ir salīdzinoši atbilstošas, attiecīgajai apkalpošanai un maltītei, papusdienojot 3 cilvēkiem, sākot ar karstām uzkodām, zupu, pamatēdienu un desertu, neizmaksā vairāk kā 25Ls uz visiem, Užavas alus maksā 1.50Ls par 0.5 L, Virgin Mojito – 2.00Ls

Autors: Klāvs Gusārovs

 Latvia, Riga bars & restaurant