Skyline bārs – viesnīcas Radisson Blu Latvija 26. stāvā | Bar.lv

Bārs izceļas ar to, ka ir vienīgais bārs Latvijā, kas atrodas tik augstu, tam piemīt fantastisks panorāmas skats uz Vecrīgu un pārējo pilsētas daļu. Skats ir īpaši iespaidīgs vakaros, viesim tas rada patīkamas emocijas un tas ir viens no galvenajiem faktoriem, kāpēc ir vērts atgriezties.

Bāra dizains ir moderns ar lounge tipa galdiņiem un dīvāniem bāra centrālajā daļā, bet ar galdiņiem un krēsliem pie logiem, bet pēc manām domām, krēsli pie logiem varēja būt mīksti. Bārs ir sadalīts divās daļās bāra daļa un lounge daļa. Pats bārs ir telpas centrālais objekts. Pie bāra nav krēsli, tādējādi nevar viesis apsēsties. Apgaismojums ir mājīgs un atkarīgs no dienas daļas, piemēram, pa dienu ir spilgtās apgaismojums, bet vakaros romantiskāks un nomierinošs. Bārā skan neuzkrītoša un relaksējoša fona mūzika. Bārā katru piektdienu un sestdienu ir dzīvā mūzika. Pie letes ir plašs deju laukums, ko cilvēki labprāt arī izmanto dejošanai.

Personāls ir laipns, bet neitrāls, bezpersonisks tikai pieņem pasūtījumus un atnes rēķinu. Bārā viesmīles ir tikai meitenes un bārmeņi ir tikai puiši. Bārmeņiem ir minimāls kontakts ar klientiem, jo viesmīles pieņem pasūtījumus, bet, ja ir nepacietīgi klienti, tad viņi iet un pasūta dzērienus pie bāra.

 Manuprāt, bārā ir arī daži mīnusi, piemēram, garderobe nestrādā, zālē nav pietiekoši liels skaits pakarināmo, tādējādi jakas ir jāliek uz krēslu atzveltnēm vai citur, tas rada viesim diskomfortu. Dažus vakarus ir jāmaksā ieejas maksa 2 Ls. Ir gadījies, kad jāgaida diezgan ilgs laiks, kamēr viesmīles atnes dzērienu kartes vai atnes rēķinu.

 Bārā var pasūtīt dzērienus tīrā veidā, kokteiļos alkoholiskos un bezalkoholiskos, un dažādas uzkodas. Uzkodas ir diezgan lielā piedāvājumā var dabūt dažādus salātus, siera un zivju plates, ikrus un citu. Kokteiļiem ir liels piedāvājums un viņi ir sadalīti vairākas kategorijās, piemēram, klasiskie, dzirkstošie, šoti un citi. Bārs arī piedāvā laimīgās stundas tā, lai piesaistītu vairāk klientus dienas laikā, piemēram, laimīgā stunda divi kokteiļi par vienu cenu katru dienu no 17.00 līdz 19.00, bet kokteiļu piedāvājums ir ierobežots. Vienai persona pasūtot white russian un ananāsu coladas kokteili tiek samaksāts 9.80 Ls.

Autors: Dace Feldentāle

foto: http://www.skylinebar.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *