„SMECERES krogs” Madonas novadā | Bar.lv

Krogs, mūzikas klubs, viesnīca, sauna/baseins, semināri/banketi, foreļu audzētava – viss vienā „SMECERES krogā”

„SMECERES krogs” atrodas Madonas novadā, Smeceres sila ielejā, vietā, pie kuras viegli piekļūt ar transportlīdzekļiem, kurā atpūsties, relaksēties un izklaidēties un, pats galvenais, vietā, kurā patverties no pilsētas steigas un trokšņa, un burtiski kļūt nepieejamam ārpasaulei, jo sakaru zona šajā vietā praktiski nav pieejama.

Vairāk pastāstīšu par mūzikas klubu. Tas ir īpašs ar savu oriģinālo atrašanās vietu – Smeceres silu, kas klubam piešķir savu noteikto raksturu. Klubu papildina iespējas, kas ir pieejamas „SMECERES krogā”. Viesiem, kas no tālienes atbraukuši izklaidēties, lieliski noderēs viesnīcas numuriņi, kur pārlaist nakti, kā arī, slāpju un izsalkuma remdēšanai, lieliski noderēs bārs ar visām tā iespējām pasūtīt kaut ko no tradicionālas latviešu virtuves (pelēkos zirņus ar speķi, miežu putraimus ar gaļas circenīšiem, auzu biezputru ar ievārījumu, kartupeļu pankūkas, buļļa pautus ar svaigiem dārzeņiem u.c.), kā ari izvēlēties kaut ko no medījumu gaļas ēdieniem (ceptu brieža gaļu ar gailenēm, aļņa un bebra gaļas kotletes, stirna gaļas iesmu u.c.), kā arī ir iespēja noīrēt saunu un baseinu, kurā relaksēties un atpūsties gan ģimenei ar bērniem, gan jauniešiem, kas atbraukuši baudīt bezrūpīgu nedēļas nogali, gan jebkuram citam.

„SMECERES kroga” mūzikas klubā notiek dažādi pasākumi – Halloween nakts pasākums, BUBBLE MADNESS pasākums, party hard, kā arī mūzikas klubā ir viesojušies tādi mūziķi, kā TRANSLEITERIS, GACHO, MUSIQQ. Klubā ir patīkama atmosfēra, draudzīgi cilvēki, tas ir iekārtots ērti un funkcionāli, kā arī ar gaumīgu un vietai atbilstošu, taču mūsdienīgu dizainu, arī apkārtne ir sakopta, nepārblīvētība un gaumīgi apstādīta ar dažādiem apstādījumiem, uz kuriem var noraudzīties caur plašajiem logiem.

Bet lai arī cik jauki un pārsteidzoši „SMECERES kroga” mūzikas klubā viss nebūtu, jāpiemin, ka ir dažas nepilnības, piemēram, viena no problēmām, kas, manuprāt, pēc iespējas ātrāk, ir jārisina klubam, ir iespēja norēķināties ar kredītkarti tikai pie vienas kases, kas rada lielākas rindas pie bāra letes, arī tualešu daudzums uz salīdzinoši lielu cilvēku skaitu ir niecīgs un rada rindas lielos pasākumos ar lielu apmeklētāju skaitu, kā arī iespēja uz brīdi atstāt kluba telpas un iziet ārā, svaigā gaisā būtu ļoti liels pluss klubam.

Rekomendēju „SMECERES krogu” kā ļoti labu un savdabīgu atpūtas, relaksācijas un neierastu izjūtu vietu, kuru izbaudīdami, Jūs tik ātri to neaizmirsīsiet.

Autors: Madara Kļaviņa

Informācija:  www.smecere.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *