Šodien atklās otro “Fontaine Delisnack Riga” restorānu Rīgā | Bar.lv

Šodien atklās otro “Fontaine Delisnack Riga” restorānu Rīgā

Piektdien,14.septembrī, Rīgā tiks atklāts otrais “Fontaine Delisnack Riga” restorāns, informēja restorāna pārstāvis Ivars Blanks.

Viņš norādīja, ka jaunais restorāns atradīsies Vecrīgā, Teātra ielā. Tā platība būs 125 kvadrātmetri, no kuriem 90 kvadrātmetri būs klientu zāle, bet aptuveni 35 kvadrātmetri – virtuve.

Savukārt restorāna pārstāvis Jānis Kļaviņš atklāja, ka restorāna izveidē investēti ap 40 000 latu. Aptuveni puse ieguldīto līdzekļu ir pašu, bet otra puse – privātas investīcijas.

Kļaviņš arī atzīmēja, ka pašu investīciju atpelnīšanai laika plāna neesot, savukārt privāto investoru līdzekļus plānots atpelnīt vismaz trīs gadu laikā. Privātos investorus viņš neatklāja.

Kā biznesa portālam “Nozare.lv” teica Blanks, jaunā restorāna ēdienkarti veidos burgeri, picas un meksikāņu ēdieni, kā arī dažādas uzkodas un dzērieni.

“Fontaine Delisnack Riga” ēdiens tiek gatavots uz vietas, atvērta tipa virtuvē, paša ēdāja acu priekšā. Arī burgers tiek komplektēts gatavošanas procesā, izmantojot svaigas sastāvdaļas, nevis jau gatavus pusfabrikātus, uzsvēra Blanks.

Par godu jaunās kafejnīcas atvēršanas svinībām piektdien plkst.20 restorāna telpās norisināsies pirmais Latvijas atklātais burgeru ēšanas čempionāts, informēja Blanks.

Par dalībnieku var kļūt jebkurš burgeru un azarta cienītājs, iemaksājot trīs latu dalības maksu. Reģistrēties dalībai sacensībās varēs pasākuma norises vietā no plkst.20. Uzvarētājam būs arī pārsteiguma balva.

Pasākuma dalībniekus un apmeklētājus vakara gaitā izklaidēs arī DJ Arturs Mednis.

“Fontaine Delisnack Riga” restorānus Rīgā pārvalda SIA “PT3”.

Jau ziņots, ka pērn februāra sākumā tika atklāts pirmais “Fontaine Delisnack Riga” restorāns Rīgā, A.Briāna ielā. Restorāns ir franšīzes uzņēmums, kas ir radniecīgs “Fontaine Delisnack” restorānam Liepājā.

Uzņēmuma “PT3” īpašnieks Ivars Kalvis pērn norādīja, ka nākotnē “Delisnack” tīkls varētu paplašināties, atverot vēl kādu ēstuvi Rīgā vai citās Latvijas pilsētās.

Kā liecina “Firmas.lv” informācija, “PT3” apgrozījums pērn bija 170 842 lati. Tas ir 12 reižu lielāks nekā 2010.gadā, kad apgrozījums bija 14 081 lats.

Pērn uzņēmums strādāja ar zaudējumiem 331 lata apmērā, salīdzinājumā ar 2010.gadu, kad uzņēmuma peļņa bija 2484 lati.

SIA “PT3” reģistrēta 2008.gada pavasarī. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2000 lati, bet kapitāldaļas pieder Kalvim.

Ainārs Sauka
Nozare.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *