„Star Lounge” – Bar.lv

„Star Lounge” – bārs, atrodas Rīgā, Alberta viesnīcas 11. stāvā, darba laiks, darba dienās ir no 15:00-01:00 (piektdienās, sestdienās līdz 02:00).

„Star Lounge” ir lieliska vieta, kur izbaudīt Rīgas panorāmu, iedzert tēju, kafiju, vai kādu garšīgu kokteilīti, par kuru parūpēsies erudītie bārmeņi Roberts Avots un Andrejs Sivuličs, puiši šajā bārā strādā no pašiem pirmsākumiem. Ieejot „Star Lounge” telpās, mani pārņēma melanholiska sajūta, uzmanību piesaistīja ziedu kompozīcijas, kuras atrodas uz bāra letes. Lete – uz tās ir attēloti eņģelīši, kas rada drošības un mīlestības sajūtu. Patīk šī bāra interjers – ērtie dīvāni, mūzika, šeit katram ir iespēja, atnākt vakarā, iemalkot tēju, ieritināties plediņā, skatīties ārā pa logu, baudīt brīnišķīgu skatu un nejusties vientuļam. Bārs domājot par klientu komfortu un pilnveidošanos janvārī ir plānojis uzsākt rekonstrukcijas darbus.. Šeit katram klientam tiek pievērsta īpaša uzmanība, šeit bārmeņi rūpējas par klienta labklājību, lai klientam būtu jautri, lai katrs vēlētos atgriezties turp atkal. Manuprāt „Star Lounge” ir vieta, kur var mierīgi atpūsties ar draugiem, runāt biznesa tikšanās, jo atmosfēra liek justies brīvi un nesaspīlēti. Man ļoti patika, apkalpošana, ļoti interesants likās tējas pasniegšanas veids – stikla tējas krūze ar vāciņu + tasīte uz tās uzlikta otrādi apgriezta tējas krūzīte, un zem tās maziņš trauciņš, manuprāt, tas ir ļoti higiēnisks, ērts un stilīgs pasniegšanas veids. Šajā bārā ļoti liels plus ir tas, ka bāram ir smēķētava – sava veida terase. Tādējādi, smēķētāji nerada diskomfortu apmeklētājiem, kuri ir nesmēķētāji.

 

Bārā tiek rīkotas tematiskās ballītes, korporatīvās ballītes, ir iespējams uzorganizēt dzimšanas dienas pasākumu, kur iespējams iepriekš pasūtīt uzkodas (skatīt pielikumu „Dzimšanas diena bārā Menu 1, Menu 2, Menu 3”), reizi mēnesī bārs sadarbojas ar Amber Muse, tajos vakaros, bārā skan pavisam cita stila mūzika – tātad arī atmosfēra mazliet nomainās.

Mani, kā klienti, neapmierināja tas, ka šajā „Star Lounge” bārā mēdz ierasties vieglas uzvedības meitenes, kuras, diemžēl, rada kārtējo slikto iespaidu par Latviju. Bārmeņi ne vienmēr šīs meitenes var atšķirt, un pasargāt tūristus. Manuprāt, bārā ir diezgan vājš apgaismojums, dienas laikā, lai varētu, piemēram, palasīt pamācīties, utt. Šķiet, nepievilcīgi, tas, ka pavārs atnes ēdienus līdz letei, jo, viņam/ai nav vienota forma ar bārmeņiem un oficiantiem.

„Star Lounge” bārā, katru dienu ir Happy hours no plkst. 16:00-20:00, kur dažādiem kokteiļiem ir klientam izdevīgi un saistoši piedāvājumi katra gaumei, kā piemēram, iespēja izvēlēties 2 dzērienus, bet maksāt tikai par vienu. Visiecienītākais kokteilis bārā ir Caipirinha, kurš sastāv no laima augļa, Kašasas-Brazīliešu alkoholiska dzēriena, brūnā cukura un smalcināta ledus.

Es ieteiktu doties turp kādā jaukā ziemas vakarā, kad Rīgā ir uzstādītas Ziemassvētku eglītes un panorāmā paveras acīm baudāms skats.

http://www.alberthotel.lv/dining-lv.html

Autors: Elīna Kukule

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *