Top 10 dārgākie pasaules ūdeņi – Bar.lv

‘’Acqua di Cristallo Tributo a Modigliani’’. 3,600-60,000 USD

Ūdens sastāvā ir 0,5 miligrami zelta putekšņu, kā rezultātā tikai 0.7l ūdens jums izmaksās 3,600 USD. Bet cēlākās pudeles cena ir 60,000 USD, jo pudeles veidošanā tiek izmantots 24 karātu zelts. Pastāv vēl lētākas versijas no matēta zelta/sudraba, pulēta sudraba un kristāla. Pudeles autors ir Fernando Altarmirano, viņš arī ir izveidojis Cognac Dudognon Heritage Hendri IV pudeli. Ūdens izscelsmes vieta ir Francija vai Fiji.

udens1

‘’Kona nigari’’ 405,00 USD

Kona nigari ūdens tiek pildīts un pārdots Japānā. Ūdens tiek reklamēts, kā svara zaudēšanas palīglīdzeklis, kā arī tas var palīdzēt stresa samazināšanā, uzlabot ādas toni un kvalitāti. Šo ūdeni iegūst pie Hawaii krastiem pāris simtu metru dziļumā.

Principā jūs samaksājat 405 USD par dermotologu, fitnesa treneri un psihiatru apvienoti. Varbūt tas tomēr nav tik slikts pirkums.

udens2

‘’Fillicio’’ 219.00 USD

Šīs pudeles dizains ir speciāli izstrādāts, lai izskatītos kā šaha figūras. Šajā gadījumā kurš ir karalis vai karaliene norāda zelta kroņi augšpusē. Šis galda ūdens tiek ražots Osakas pilšētā Japānā.

udens3

‘’Bling h2O’’ 40,00 USD

Pudele ir izgatavota no svarovski krīstāliem un tai ir speciāls korķis, lai, kad to pirmo reizi atver ir šampanieša pukšķa skaņa. Šī ūdens mēŗķauditorija ir sportisti, lai viņiem pasniegtu ūdeni nevis šampanieti un būtu tāda pati sajūta to attaaisot kā šampanieti, bet ar atsvaidzinošo ūdentiņu iekšā.

udens4

‘’Veen’’ 23,00 USD

Šis ūdens nāk no Zviedrijas un varētu būt viens no svaigākajiem un tīrākajiem ūdeņiem pasaulē. Šo ūdeni dzerot jūs remdēsiet savas slāpes un tas var jūs ātrāk atdzīvināt pēc ‘’smagas nakts ar zēniem izsklaides vietās,’’ bet tas vēl nav apstiprināts. Tomēr, ja tas apstiprināsies, tās varētu būt beigas ‘’Gatorade” vai citam enerģijas avota dzērienam.

udens5

‘’10 thousand BC’’ 14,00 USD

Šo ūdeni iegūst īpašā atrašanās vietā Kanādas piekrastē. Šī vieta ir ļoti tālu un grūti pieejama. To var sasniegt tikai ar kājām un tas aizņem trīs dienas. Šis ir viens no iemesliem kādēļ ūdens ir tik dārgs. Kā arī šo ūdeni iegūst tur, kur civilizācija nav pastāvējusi ļoti sen, kas liek domāt, ka ūdens ir viens no tīrākajiem un svaigākajiem pasaulē.

udens6

‘’AquaDeco’’ 12,00 USD

Šis ūdens izsceļas ar to, ka tas nāk no krīstāl dzidra strauta, kas nozīme, ka ūdenim ir ļoti augsta kvalitāte. Kā arī tas tiek pildīts iespaidīga izskatas pudelēs. Šis ‘’AquaDeco’’ ūdens ir ieguvis zelta medaļu 2007. gadā kā gada labākais negāzētais ūdens.

udens7

‘’Lauquen Artes Mineral Water’’ 6,00 USD

Iedomājieties ūdeni tik svaigu, tik tīru līdz brīdim, ka tas pirmo reizi saskarās ar gaisu pildīšanas laikā. Tieši šī ir galvenā īpašība Lauquen Artes Mineral Water ūdenim. Šo ūdeni iegūst no ‘’ūdens nesējslāņa’’ 457,2 metru dziļumā Andu kalnos. Šis ūdens varētu būt viens no dažiem vai pat vienīgais, kuram ir bijusi minimāla saskare ar mūsdienu faktoriem kuri parasti ūdeni ietekmē negatīvi.

udens8

‘’Tasmanian rain’’ 5,00 USD

Šis ūdens tiek iegūts lietavu laikā. Principā uz zemes atrodas platformas, kuras savāc lietusūdeni un tālāk to pilda pudelēs, kā rezultātā jūs varat iegādāties kristāl dzidru un tīru Tasmānijas lietus ūdeni.

udens9

‘’Fine’’ 5,00 USD

Japānas Mt.Fuji sagādā vienu no pasaules skaistākajiem skatiem. Un ūdens zem tā piedāvā vienu no dzidrākajiem un svaigākajiem dzeramiem ūdeņiem. Ūdeni iegūst no strauta, kas tek 600 metru dziļumā (Mt.Fuji zemākais punkts).

Autors: Ermīns Bankavs

Izmantotais avots: http://www.therichest.com/expensive-lifestyle/entertainment/the-top-10-most-exotic-and-expensive-bottled-waters-in-the-world/?view=all

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *