Pasaules labākie bāri | Bar.lv

Esmu apkopojis dažus labākos bārus, kurus der apmeklēt.

 

Saphire Bar
“Saphire Bar” atrodas Berlīnē (Bötzowstraße 31) un ir viens no labākajiem Vācijas viskija bāriem. Bārā ir iespējams nobaudīt arī dažus, ļoti reti sastopamus un izsmalcinātus viskijus. Kā jau jebkurā labā bārā ir pieejami daudz un dažādi kokteiļi, ja viskijs jums neiet pie sirds. Bārs ir sadalīts divās lounge zonās, kurās ir balti ādas dīvāni.

 

 

A21 Cocktail lounge
A21 atrodas Helsinkos (Annankatu 21). Šeit ir  nopietni padomāts par dizainu un stilu. Bārs atvērts 2007. gadā un ir pierādījis sevi kā viens no labākajiem Helsinkos. Dzērienkartē  ir pieejami dažādi klasiskie un arī bāra kokteiļi, interesanti ir tas, ka ir atvēlēta vesela nodaļa populārākajiem 19.gs. kokteiļiem. Ja jums patiešām interesē kokteiļi jums ir jāapciemo šis bārs. Par spīti tam ka šis bārs ir veidots telpās kur kādreiz atradies intīmpreču veikals interjers ir elegants un pievilcīgs. Ir iespējams atpūsties arī istabiņās ar zīda aizkariem kas piešķir nedaudz intīmāku atmosfēru. A21 strādājošais personāls ir draudzīgs, atmosfēra vienreizēja.

 

 

Riva Bar
Riva atrodas Berlīnē (Dircksenstraße 142). Elegance un ultra moderns interjers. Nosaukums dots par godu itāļu futbola zvaigznei Luigi Riva. Tumšs un kaprīzs, gluži kā tunelis, ar augstiem, sarkaniem, dzelteniem un violetiem griestiem. Galdiņi gar sāniem, ādas dīvāni un milzīga bāra lete, kurai vai piekļūt no visām pusēm. Luigi Riva portrets, kas piekārts aiz bāra letes, ir interesants dizaina elements. Bārā ir ārkārtīgi liela martini un šampaniešu kokteiļu izvēle. Par bāru ir lasāmas ļoti labas atsauksmes.

 

 

Purdy lounge
Bārs Miami (Miami Beach, FL 33139). Gatavo labākās “Margaritas” un “Kosmopolitenus” visā Floridā. Intīms un atslābinošs noskaņojums, kas valda šajā vietā ļaus jums relaksēties. Bāra dizains spēj aizraut klientu tālu no realitātes. Piezemētās gaismas, hromētie bāra krēsli un jaukie bārmeņi, rada vēlmi uzturēties visu nakti. Bārā skan retro mūzika, kas rada bohēmisku noskaņu. Jauka vieta.

 

 

Ice Bar
Šis bārs atrodas viesnīcā Nordic Sea Hotel Stoholmā (Vasaplan 4) un ir ieguvis vietējo iedzīvotāju, kā arī tūristu uzmanību. Bāra lielākā daļa radīta no ledus, pat bāra lete un glāzes. Temperatūrā bārā ir -5°c. Ieeja maksā aptuveni 8Ls. Rezervācija ir jāveic priekšlaicīgi.

 

 

 

Kulminator
Pie pasaules labākajiem bāriem ir jāpiemin arī labākais alus bārs “Kulminator”, kurš atrodas Beļģijā, Antverpenē (Vleminckveld 32). Bārs pulcē alus mīļotājus no visas pasaules. Tiek piedāvāti vairāk par 800 dažādām alus šķirnēm. Daži ir īpaši, izcili augstas kvalitātes. Bārā ir tikai 60 sēdvietas.

 

Autors: Helvijs Baltgailis. Ieskaites darbs – Bar.lv bārmeņu treniņu cents

Avoti: www.worldsbestbars.com
http://www.esquire.com/bestbars
http://ourtastytravels.com/category/beer-and-liquor/
http://europeforvisitors.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *