Unikāla iespēja nokļūt uz „Of Monsters and Man” koncertu Bushmills viskija darītavā Īrijā | Bar.lv

Unikāla iespēja nokļūt uz „Of Monsters and Man” koncertu Bushmills viskija darītavā Īrijā

Īru viskijs Bushmills jau otro gadu rīko ekskluzīvu divu dienu meistaru darināta viskija un meistarīgas jaunās mūzikas festivālu „Bushmills Live 2013”, kas notiek senākajā viskija darītavā Īrijā. Koncerts notiks 19. un 20.jūnijā County Antrim, Ziemeļīrijā, īpašā gaisotnē gan mūziķiem, gan viesiem, jo aicināti būs tikai 500 viesi no visas pasaules, tajā skaitā arī Latvijas!

Kā festivāla galvenie mākslinieki koncertēs starptautiski zināmā indie mūzikas stila grupa „Of Monsters and Man”. Pasākums noritēs neformālā gaisotnē arī ar citām īpaši izvēlētām indie mūzikas grupām un tas notiks viskija darītavā.

Uz unikālo pasākumu aicināti tikai Lielbritānijas, Īrijas, Ziemeļīrijas, Vācijas, Portugāles, Krievijas, ASV, Kanādas, Čehijas un Latvijas iedzīvotāji. Latvijai ir atvēlēti 2 ielūgumi uz šo festivālu. Tos var tikai un vienīgi laimēt, piedaloties „Bushmills” organizētajās „Facebook” aktivitātēs. Latvijas laimīgajam un viņa draugam tiks segti gan ceļa izdevumi uz „Bushmills Live 2013” festivālu, gan nakšņošana 4*viesnīcā, kā arī nodrošināta 20. jūnijā vienas dienas ieeja pasākumā – kopā ar 500 citiem izredzētajiem viesiem no citām zemēm.

To, kāda atmosfēra sagaida dalībniekus, skatiet šeit: http://www.youtube.com/watch?v=ZjyzNFGuRmo

Lai veicinātu jauno un neatkarīgo mūziķu un indie mūzikas stila attīstību Latvijā, šobrīd tiek organizēta „Bushmills Live Rīgā” koncertu sērija, kura norisināsies Kalnciema kvartālā, un uzstāsies pašmāju mākslinieki.

Meistarīgu jauno mūziķu talants un meistarīgi darinātais viskijs iet roku rokā. Tieši tāpēc Bushmills atbalsta jaunos un neatkarīgos mūzikas talantus gan vietējā, gan starptautiskā mērogā.

Bushmills ir senākā licencētā viskija darītava Īrijā, kuras aizsākumi meklējami 1608.gadā. Bushmills viskija  meistari izmanto 100% miežu iesalu, lai pagatavotu trīskārši destilētu iesala viskiju. Šī meistaru tehnika piešķir Bushmills īpaši atšķirīgo, medaini saldo un individuālo garšu.

Papildus informācija:

Māris Rudens

SIA Prike Latvija

Maris.Rudens@prike.lv

Tel.: +371 67408676

www.prike.lv

www.facebook.com/BushmillsLatvija

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *