Viesnīca, restorāns un alus darītava „Zoltners” | Bar.lv

Vienā no skaistākajām Zemgales vietām, Tērvetes pagastā „ Kroņaucē ” 2015.gada 2. Oktobrī lielās durvis atvēra jaunais uzņēmums „ Zoltners ”, ar sakoptu apkārtni un skaistiem skatiem. Šis uzņēmums apvieno trīs iestādes zem viena uzņēmuma nosaukumu – restorāns, alus darītava un viesnīca. Šis nosaukums tika izvēlēts par godu saimnieku vectēvam, kurš deva iedvesmu un spēkus šo sapni īstenot, jo paši saimnieki cienīja viņa ieguldījumus un dzimtas saimniecību.
zoltners
Restorānā tiek izmantotas Ziemeļeiropas garšu kombinācijas, ko sniedz Zemgales lauki. Ēdienos tiek izmantoti pārsvarā sezonas produkti. Ēdieni ir vienkārši, dabiski un gardi, kurus uzlabo pats šefpavārs Endijs Vīnerts. Ēdienkartē ir pieejamas zupas, otrie ēdieni, salāti un deserti. Plašu izvēli piedāvā restorānu vīna karte, kuras izvēle ir pārsteidzoši plaša, salīdzinot ar citiem restorāniem. Vīna kartē tiek piedāvāti gan vienkārši galda vīni, gan ekskluzīvi, ilgstoši noturēti stiprināti vīni no dažādām Eiropas valstīm. Restorānā ir plašas telpas, kurās var rīkot mājīgus ģimenes svētkus, lietišķas pusdienas, radošas darba sapulces, konferences un banketus.

alus_daritava_maza
Bet pašu lielāko rozīnīti šim uzņēmumam pieškir „ Zoltneru ” alus darītava. Pašam uzņēmuma saimniekam Valteram Brusam šis bija liels izaicinājums – brūvēt alu no pašu audzētiem miežiem. Alus darītava piedāvā divas oriģinālas alus šķirnes, kādas neatrast nekur citur, pašu saimnieku radīts no grauda līdz iesalam.
„ Zoltneru originālais” ir gaišais alus ar apiņu rūgtumu un vietējā iesala garšu, kura blīvums ir 13%, un alkohola saturu 5,3%.
„ Zoltneru gaišais ” alus ir atspirdzinošs, viegls, tikko jaušama apiņu garsa. Alus blīvums ir 11%, un alkohola saturu 4,5%.

viesnica_maza
Visbeidzot, pēc kārtīgas ekskursijas, ar pilniem vēderiem, šis uzņēmums piedāvā mājīgas naktsmītnes. Viesnīcā ir pieejami septiņi apartamenti. Katrā nummuriņā ir iebūvētas apsildāmās grīdas. Viesi ir nodrošināti ar tualetes piederumiem, dvieļiem, fēniem, kā arī ir pieejams bezmaksas Wi-Fi un kabeļtelevīzija. Brokastis ir iekļautas cenā. Nummuriņu cenas gan ir augstas, bet tas atmaksājas.
Uzņēmuma darba laiks ir katru dienu no 11:00 līdz 22:00. Sociālajos tīklos atrodamas piezīmes par uzņēmuma atrašanās vietu, jo nezinātājam atrast šo uzņēmumu būs sarežģīti. Pirms došanās uz „ Zoltnera” uzņēmumu, labāk iepriekš iegādāties Latvijas karti vai navigāciju.

Autors: Monta Siliņa

Foto: http://www.zoltners.lv/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *